1.002 TOKİ konutu 13 Mart’ta teslim ediliyor

Isparta Belediye Başkanı ve AK Parti Belediye Başkan Adayı Şükrü Başdeğirmen, Fatih Mahallesinde vatandaşlarla buluştu. Coşkulu kalabalığa hitap eden Başdeğirmen, 1.002 TOKİ konutunun hak sahiplerine anahtarlarının büyük ihtimalle 13 Mart’ta teslim edileceğini ayrıca Fatih Mahallesinde Taziye Evi yapımı için de yer belirlendiğini, projesinin hazırlanarak, yapım çalışmalarına başlanacağını müjdeledi.

Isparta Belediye Başkanı ve AK Parti Belediye Başkan Adayı Şükrü Başdeğirmen, Fatih Mahallesi halı sahasında vatandaşlarla buluştu. Buluşmaya AK Parti Isparta Milletvekili Osman Zabun, Akdeniz Bölgesi Isparta İl Koordinatörü Rasim Erdoğmuş, AK Parti Merkez İlçe Başkanı Halil İbrahim Güleç ile yüzlerce vatandaş katıldı.

Fatih Mahallesi Muhtarı Osman Başpınar, Belediye Başkanı ve AK Parti Belediye Başkan Adayı Şükrü Başdeğirmen’in mahallelerine çok güzel hizmetler kazandırdığını söylerken, “Mahallemize yapmış olduğunuz çok değerli hizmetlerden dolayı teşekkür ediyoruz” dedi.

Başkan Başdeğirmen’in 5 yıllık hizmet sürecinden şehre yeni bir çehre kazandırdığına değinen Sağlık Sen Isparta Şube Başkanı Mahmut Ağun da “Isparta’nın gelecek bir 5 yılının daha Şükrü Başdeğirmen başkanımızla daha da güzel olacağına inanıyorum” görüşlerinde bulundu.

**HEP BİRLİKTE DAHA GÜZEL GÜNLER YAŞAYACAĞIZ

Coşkulu karşılamadan dolayı vatandaşlara teşekkür eden Belediye Başkanı ve AK Parti Belediye Başkan Adayı Şükrü Başdeğirmen bugüne kadar karşılıklı istişarelerle şehre güzel hizmetler kazandırdıklarını belirtti. Başkan Başdeğirmen, “Bundan sonra da aynı istekle, sevgiyle, dostlukla hizmetlerimizi sürdüreceğiz. Büyük bir devletiz. Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın vermiş olduğu destekleriyle Isparta’mız önümüzdeki günlerde daha da güzel olacak. Daha güzel günleri hep beraber yaşayacağız” dedi.

**AMACIMIZ VATANDAŞLARIMIZIN HUZUR İÇİNDE YAŞAMASI

5 yıllık hizmet süresinin 2,5 yılının pandemiyle geçtiğini hatırlatan Başkan Başdeğirmen, “2,5 yıllık süreçte sizlere güzel hizmetler sunduk. Önümüzde yeni bir 5 yıl var. Amacımız bu 5 yılda da yaptıklarımızın çok daha fazlasını vatandaşlarımıza hizmet olarak vermektir. Bu hizmetlerimizle vatandaşlarımızın şehrimizde huzur içerisinde mutluluk içinde yaşamasını sağlamaktır” ifadelerinde bulundu.

**TOKİ KONUTLARININ ANAHTARLARI 13 MART’TA SAHİPLERİNE TESLİM EDİLECEK

Çeyrek asırdır bitirilemeyen ITKM’yi göreve gelir gelmez yaptıkları çalışmalarla Ispartalıların hizmetine Meydan AVM olarak açtıklarını ifade eden Başkan Başdeğirmen, “Bizden önceki 10 yıllık süreçte şehrimize bir tane konut yapılmamıştı. Bunu başardık, 1.002 konut tamamlandı ve 13 Mart’ta sahiplerine teslim edilecek, bu yönde bir tarih verildi. Yeni 1.350 adet konutla ilgili projelerimizi hazırlamıştık, bakanlığımıza alanın devrini yaptık, 15 Şubat 2023 tarihinde ihalesi yapılacaktı. Ancak 6 Şubat depremini yaşadık. Önümüzdeki günlerde onun yeniden ihaleye çıkmasını bekliyoruz ve inşaatı yakın bir zamanda başlanarak bitirilmiş olacak” görüşlerinde bulundu.

Ispartalılara seçim öncesinde vermiş oldukları vaatlerin hemen hepsini yerine getirdiklerini, vaatlerin dışında da çok sayıda hizmetin şehre kazandırıldığına işaret eden Başkan Başdeğirmen, “Şehrimizin birçok eksiğini de tamamlamış olduk” derken yaptıkları çalışmalar hakkında bilgiler verdi.

** TAZİYE EVİNİN YERİ BELİRLENDİ İNŞAATINA BAŞLANACAK

Vatandaşların görüşlerine büyük bir önem veren yönetim anlayışı taşıdıklarını aktaran Belediye Başkanı ve AK Parti Belediye Başkan Adayı Şükrü Başdeğirmen, “Bizlerden bir talebiniz vardı, burada başkanlarımızla, büyüklerimizle oturup konuştuk. Bu talep Taziye Eviydi. İstenilen araziyi ayarladık, arkadaşlarımıza yerini gösterdik, yer beğenildi. Taziye Evinin yerini hazırladık, inşallah bunu hep beraber yaparak hizmete geçireceğiz” bilgisini verdi.

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Bir yanıt yazın

  1. Isparta Belediye Başkanı ve 1.002 TOKİ konutu 13 Mart’ta teslim ediliyor için yorumda bulun

    1.002 TOKİ konutu 13 Mart’ta teslim ediliyor için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak 1.002 TOKİ konutu 13 Mart’ta teslim ediliyor için ilk yorumu yapabilirsin.