Ağaç kesmeye değil fidan dikmeye geliyoruz

Tarım İl Müdürlüğü ve Orman Bölge Müdürlüğü’nü ziyaret eden İyi Parti Belediye Başkan Adayı Ahmet Tural “Biz ağaç kesen değil, fidan diken belediye olacağız” dedi.

Seçim çalışmalarını saha ziyaretleriyle aralıksız sürdüren İyi Parti Belediye Başkan Adayı Ahmet Tural kamu kurumlarını ziyaret ediyor. Beraberinde belediye meclis üyesi adaylarıyla birlikte Tarım İl Müdürlüğü ve Orman Bölge Müdürlüğü’nde çalışan kamu çalışanlarıyla bir araya gelen Başkan Adayı Tural, personelin Ramazan ayını kutladı. Kurumlarda sıcak bir şekilde karşılanan Tural, çalışanlarla sohbet ederek, seçimlerde kendisine destek istedi. Tarım İl Müdürü Mehmet Tuğrul’u da ziyaret eden Tural, burada bir süre sohbet etti. Kurumun çalışmaları hakkında bilgi alan Tural, Isparta’da tarımsal ekonominin gelişmesi için işbirliği içinde olacaklarını belirtirken, yeşile önem vereceklerini söyledi. İyi belediyecilikte ağaçlandırma çalışmalarına ağırlık vereceklerini ve yemyeşil bir Isparta meydana getireceklerini belirten Tural, “Biz ağaç kesen değil, fidan diken belediye olacağız” dedi.

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Bir yanıt yazın

  1. Tarım İl Müdürlüğü ve Ağaç kesmeye değil fidan dikmeye geliyoruz için yorumda bulun

    Ağaç kesmeye değil fidan dikmeye geliyoruz için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Ağaç kesmeye değil fidan dikmeye geliyoruz için ilk yorumu yapabilirsin.