Aziz Şehidimiz Memleketine Uğurlandı

Isparta-Eğirdir karayolunda trafik uygulaması yapmak için gerekli hazırlıkları gerçekleştirdiği sırada yolda seyreden bir aracın çarpması sonucu şehit olan İl Emniyet Müdürlüğü Bölge Trafik Denetleme Şube Müdürlüğünde görevli Polis Memuru Yonuz Turan, Isparta İl Emniyet Müdürlüğü’nde düzenlenen resmi törenle memleketi Afyonkarahisar İli Sandıklı İlçesi Alacami Köyüne uğurlandı.

Törene başta şehidimizin eşi Aynur Turan, çocukları Fatma Gül, Sinem ve Ahmet Turan olmak üzere, Vali Aydın Baruş, Isparta Milletvekili Mehmet Uğur Gökgöz, Garnizon Komutanı Albay Mustafa Kahraman, Belediye Başkanı Şükrü Başdeğirmen, Eğirdir Dağ Komando Okulu ve Eğitim Merkezi Komutanı Tuğgeneral Ahmet Aşık, adli erkan, şehidimizin mesai arkadaşları ve vatandaşlar katıldı.

Tören, Şehit Polis Memuru Yonuz Turan’ın özgeçmişinin okunmasıyla başladı ardından saygı duruşunda bulunuldu. Kur’an-ı Kerim tilaveti ve dua edilmesi sonrasında şehidimiz meslektaşlarının omuzunda memleketine uğurlandı.

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Bir yanıt yazın

  1. Isparta-Eğirdir karayolunda trafik uygulaması Aziz Şehidimiz Memleketine Uğurlandı için yorumda bulun

    Aziz Şehidimiz Memleketine Uğurlandı için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Aziz Şehidimiz Memleketine Uğurlandı için ilk yorumu yapabilirsin.