Başdeğirmen çifti çocukları sevindirdi

Isparta Belediye Başkanı Şükrü Başdeğirmen ve eşi Şadiye Başdeğirmen Berat Kandili dolayısıyla Kirazlıdere’de çocukları sevindirdi. Çocuklara pamuk şeker dağıtan Başdeğirmen çifti, vatandaşların kandilini kutladı.

Kirazlıdere’ye giden ve burada çocuklar için hazırlatılan pamuk şekerleri dağıtan Başdeğirmen çifti, vatandaşlar tarafından sevgiyle karşılandı. Ailelerin kandilini kutlayan Belediye Başkanı Şükrü Başdeğirmen’e vatandaşlar böyle bir tesisin kazandırılmasından dolayı teşekkür ederken, artık şehirde güzel vakit geçirebilecekleri alanlarının olduğunu dile getirdiler. Vatandaşlar, “Burayı çok güzel yaptınız. Bize böyle bir yer kazandırdığınız için Allah razı olsun. Sizleri çok takdir ediyoruz. Sizi çok seviyor ve destekliyoruz” dedi.

Ankara’dan arkadaşını ziyarete geldiğini ve şehri çok beğendiğini kaydeden bir vatandaşta “Isparta’da olmaktan, buralarda gezmekten büyük zevk aldım. Kirazlıdere çok güzel olmuş, ellerinize sağlık” görüşlerinde bulundu.

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Bir yanıt yazın

  1. Isparta Belediye Başkanı Şükrü Başdeğirmen çifti çocukları sevindirdi için yorumda bulun

    Başdeğirmen çifti çocukları sevindirdi için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Başdeğirmen çifti çocukları sevindirdi için ilk yorumu yapabilirsin.