Başkan Adayı Tural durmak bilmiyor; Değişim 1 Nisan’da başlayacak

İyi Parti Belediye Başkan Adayı Tural, seçim çalışmaları kapsamında esnaf ziyaretlerini tüm hızıyla sürdürüyor. Sav yolundaki işletmeleri ziyaret eden Tural, “1 Nisan sabahı mutlu, huzurlu güneşli bir Isparta’ya uyanacağız” dedi.

31 Mart yerel seçimlerinde çalışmasıyla göz dolduran ve sahada ayak basmadık yer bırakmayan İyi Parti Belediye Başkan Adayı Tural Sav yolundaki işletmeleri ve esnafı ziyaret etti. İşletmeleri tek tek ziyaret eden Tural, Metamar fabrikasında işçilerle de bir araya gelerek sofralarını paylaştı. Ziyaret turunda yoğun bir ilgiyle karşılanan Tural’a, esnaf “Başkanım bizim dertlerimizi en iyi sen anlarsın. Bizi yalnız bırakmadın. Biz de seni yalnız bırakmayacağız. Seni belediye başkanı görmek istiyoruz” dediler. İyi Parti Belediye Başkan Adayı Tural da, esnafa ve Isparta halkına gösterdiği ilgi ve teveccühten dolayı teşekkür ederek “Her gittiğimiz yerde esnafımızın ilgisine mazhar oluyoruz. Onlarla sohbet ediyor, desteğimizi istiyoruz. İnşallah esnafımız 1 Nisan sabahı mutlu, huzurlu güneşli bir Isparta sabahına uyanacak ve değişimin başladığına tanıklık edecek” dedi.

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Bir yanıt yazın

  1. İyi Parti Belediye Başkan Başkan Adayı Tural durmak bilmiyor; Değişim 1 Nisan’da başlayacak için yorumda bulun

    Başkan Adayı Tural durmak bilmiyor; Değişim 1 Nisan’da başlayacak için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Başkan Adayı Tural durmak bilmiyor; Değişim 1 Nisan’da başlayacak için ilk yorumu yapabilirsin.