Başkan Adayı Tural projelerini paylaştı

Seçim çalışmalarını aralıksız yoğun bir tempoyla sürdüren İyi Parti Belediye Başkan Adayı Ahmet Tural, göreve geldiğinde yapacağı icraatları web sayfası ve sosyal medya hesaplarından paylaştı.

31 Mart yerel seçimleri öncesi seçim çalışmalarını sürdüren İyi Parti Belediye Başkan Adayı Ahmet Tural, projelerini www.ahmettural.com ve sosyal medya hesaplarından kamuoyuyla paylaştı. Göreve geldiğinde Isparta’ya vadettiği 60 projenin tamamını paylaşan Tural’ın sosyal belediyecilik kapsamında hazırlanan projeler arasında dar gelirli kesimleri uygun koşullarda konut sahibi yapacak sosyal konut projesi, yaşlı kreşi, emekli yaşam merkezi, modern sosyal tesis, hasta yakınlarının konaklayacağı alan, çocuklar için macera parkı, tüm STK’ları bir arada toplayan ve yer sorunlarını çözecek STK Kampüsü, Engelli Rehabilitasyon Merkezi, modern hayvan bakım merkezi, Yatırım ve istihdam alanında GES ve batarya üretim üslerinin kurulması, yatırım ve fon merkezlerinin oluşturulması, Spor ve kültürel alanlarda yeni stadyum, buz pisti, müzik akademisi, ulaşımı rahatlatacak yeşil yol ve trambüs projeleri dikkat çekiyor.

Başkan Adayı Tural’ın projeleri görmek için tıklayın

https://www.ahmettural.com/projeler/

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Bir yanıt yazın

  1. Başkan Adayı Tural projelerini paylaştı için yorumda bulun

    Başkan Adayı Tural projelerini paylaştı için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Başkan Adayı Tural projelerini paylaştı için ilk yorumu yapabilirsin.