Başkan Özmen’den ITSO’ya Ziyaret: Güç Birliği Vurgusu

Gelendost Belediye Başkanı Mustafa Özmen ve beraberindeki meclis üyeleri, Isparta Ticaret ve Sanayi Odası’nı ziyaret etti. Ziyarette, ITSO Yönetim Kurulu Başkanı Metin Çelik ile bir araya gelen heyet, birlikte hareket etmenin önemini vurguladı.
31 Mart Yerel Seçimlerinde göreve seçilen Gelendost Belediye Başkanı Mustafa Özmen, kentin önde gelen yöneticileriyle bir araya gelmeye devam ediyor. Başkan Özmen ve belediye meclis üyeleri, ITSO Yönetim Kurulu Başkanı Metin Çelik ve yönetim kuruluyla görüş alışverişinde bulundu.

Görüşmede, ITSO Başkanı Metin Çelik, “Yerel seçimler sonrası göreve gelen Gelendost Belediye Başkanı Sayın Mustafa Özmen’i ve meclis üyelerini tebrik ediyoruz. Gelendost’a faydalı olmaları konusunda her zaman yanlarında olacağız. Her birimiz Isparta’ya hizmet etmek için görev alan insanlarız. Sizler de Gelendost için ‘varız’ dediniz. Gerek Isparta’da gerekse Gelendost’ta yapılacak her türlü çalışmalarda beraberiz. Isparta halkımız ve bölgemizin menfaatleri doğrultusunda çalışmalıyız. Diyalog içerisinde güçlerimizi birleştirirsek başarılı sonuçlar elde edebiliriz. Ziyaretinizden dolayı teşekkür ediyorum” ifadelerini kullandı.

Belediye Başkanı Mustafa Özmen ise, “Ticaret ve Sanayi Odası Başkanımız Sayın Metin Çelik ve yönetiminin 2 yıllık görev süresince yaptığı çalışmalar takdire şayan. Bizlere de ticari anlamda bilgi birikimi ve tecrübeleriyle yol gösteriyor. Ülkemiz ekonomik dalgalanmalar ve küresel sıkıntılar sebebiyle zor bir süreçten geçiyor. ITSO yönetimimiz, yaptığı çalışmalarla bu zorlukların üstesinden gelecektir. Bunda bizlerin ve Isparta halkının şüphesi yoktur. Isparta Ticaret ve Sanayi Odası, her zaman Gelendost Belediyesi ve halkının yanında olmuştur. Sayın başkanımıza ve yönetimine geçmişte yaptığı ve gelecekte yapacağı çalışmalardan dolayı şimdiden teşekkür ediyoruz. Bizler de Gelendost Belediyesi olarak şartsız, koşulsuz, fakatsız sayın başkanımızın ve yönetiminin yanındayız” şeklinde konuştu.

Ziyaret karşılıklı görüş alışverişinin ardından sona erdi.

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Bir yanıt yazın

  1. Gelendost Belediye Başkanı Mustafa Başkan Özmen’den ITSO’ya Ziyaret: Güç Birliği Vurgusu için yorumda bulun

    Başkan Özmen’den ITSO’ya Ziyaret: Güç Birliği Vurgusu için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Başkan Özmen’den ITSO’ya Ziyaret: Güç Birliği Vurgusu için ilk yorumu yapabilirsin.