Başkan Tekeli’den Büyük Davraz Mitingine davet

İyi Parti İl Başkanı Dr. İbrahim Tekeli, yarın düzenlenecek olan Büyük Davraz Mitingine tüm Isparta halkını davet etti.

İyi Parti İl Başkanı Dr. İbrahim Tekeli, vatandaşları partisinin TBMM Grup Başkanı ve Ankara Milletvekili Koray Aydın’ın katılacağı Büyük Davraz Mitingine davet etti. Konuya ilişkin açıklamada bulunan Başkan Tekeli, “31 Mart Yerel Seçimleri kapsamında çalışmalarımızı aralıksız sürdürüyoruz. 9 Mart 2024 Cumartesi günü saat 20.00’de Davraz Mahallemizde halkımızla buluşacağız. Partimizin TBMM Grup Başkanı ve Ankara Milletvekili Sayın Koray Aydın’ın da katılım sağlayacağı mitinge tüm Ispartalı hemşehrilerimizi davet ediyoruz.

Yine Şarkikaraağaç, Yalvaç ve Gelendost ilçelerimizde seçim koordinasyon merkezlerimizin açılışını gerçekleştireceğiz. Tüm programlarımıza vatandaşlarımızı bekliyoruz. Seçim atmosferinin yoğun yaşandığı bir dönemin içerisindeyiz. İnşallah 31 Mart günü Isparta’mızda ve ilçelerimizde halkımızın teveccühüyle yeni bir dönemin kapısını aralayacağız.” dedi.

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Bir yanıt yazın

  1. İyi Parti İl Başkanı Başkan Tekeli’den Büyük Davraz Mitingine davet için yorumda bulun

    Başkan Tekeli’den Büyük Davraz Mitingine davet için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Başkan Tekeli’den Büyük Davraz Mitingine davet için ilk yorumu yapabilirsin.