Büyükelçiler Gül Bahçelerine Hayran Kaldı

Bir dizi ziyaret için Isparta’da bulunan Avrupa Birliği Delegasyonu Başkanı ve Almanya Büyükelçisi Nikolaus Meyer-Landrut ve delegasyon üyesi büyükelçiler Güneykent beldesinde bahçelerden gül topladı, gülün bahçeden yağa olan yolculuğuna şahitlik ettiler.

Konuk Büyükelçilere eşlik eden Vali Aydın Baruş ve Isparta Belediye Başkanı Şükrü Başdeğirmen de Isparta için önemli bir tanıtım fırsatı olan etkinlikte konuklarla yakından ilgilendiler.

Sabahın erken saatlerinde gül bahçesine gelen büyükelçiler gül toplayarak bahçelerde bol bol fotoğraf çektirdiler. Ardından Güneykent merkezinde bulunan gül müzesini gezen konuklar daha sonra tarihi ve modern gül damıtım fabrikalarında incelemelerde bulundu.

Gül deneyimine hayran kalan Avrupa Birliği Delegasyonu Başkanı ve Almanya Büyükelçisi Nikolaus Meyer-Landrut ve delegasyon üyesi büyükelçiler, kendilerine bu eşsiz deneyimi yaşatan başta Vali Baruş ve Belediye Başkanı Başdeğirmen olmak üzere tüm ilgililere teşekkür ettiler.

Konuk büyükelçiler son olarak gül havuzunda gül banyosu yaparak unutulmaz anlar yaşadılar.

Güneykent beldesinin gül bahçelerinde farklı ülkelerden gelen konuklar da gül toplama deneyimini yaşıyorlar.

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Bir yanıt yazın

  1. Bir dizi ziyaret için Büyükelçiler Gül Bahçelerine Hayran Kaldı için yorumda bulun

    Büyükelçiler Gül Bahçelerine Hayran Kaldı için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Büyükelçiler Gül Bahçelerine Hayran Kaldı için ilk yorumu yapabilirsin.