Eğirdir Belediyesi Standına Büyük İlgi

Türkiye’nin Uluslararası en büyük Turizm buluşması 27. Doğu Akdeniz Uluslararası Turizm ve Seyehat Fuarı (EMITT) 6 Şubat 20224 tarihinde İstanbul TÜYAP Beylikdüzü Fuar alanında açıldı.

Isparta Valiliği İl Kültür ve Turizm Müdürlüğü, Isparta Belediyesi, Eğirdir Belediyesi, Isparta Ticaret ve Sanayi Odası, Isparta Ticaret Borsası ve Davraz Kayak Merkezi Altyapı Birliği yer alıyor.

Dünyanın ve Türkiye’nin dört bir yanından tatil rotalarını aynı platformda bir araya getiren ve 30 ülke ve 650 katılımcı ile EMITT’te, gülleri, lavantası ve gölleri ile EMITT’te, gülleri, lavantası ve gölleri ile dikkatleri çekiyor. Isparta standında antik çağlardan bu yana çok sayıda medeniyete ev sahibi olan bölgenin tarihi, antik kentleri, müze ve ören yerleri, eko, sağlık, inanç ve kültür, kış turizm,, spor, yayla gibi alternatif turizm zenginlikleri tanılıyor.

Eğirdir Belediye Başkanı Veli GÖK’ün talimatları ile EMITT Fuarında Eğirdir Belediyesi Standına ise büyük ilgi var. İstanbul başta olmak üzere ülkenin ve Dünyanın her yerinden Eğirdir’li hemşehrilerimiz Eğirdir standını ziyaret ediyor.

Eğirdir Standı sorumlusu Zabıta Müdürü ve Özel Kalem Sorumlusu Eşref ÇATAL Eğirdir standını ziyaret eden Eski Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Adil KARAİSMAİLOĞLU’na Eğirdir Elması takdim etti.

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Bir yanıt yazın

  1. Eğirdir Belediyesi Standına Büyük İlgi için yorumda bulun

    Eğirdir Belediyesi Standına Büyük İlgi için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Eğirdir Belediyesi Standına Büyük İlgi için ilk yorumu yapabilirsin.