El emeği ürünler sergileniyor

Belediye Başkanı Şükrü Başdeğirmen ve eşi Şadiye Başdeğirmen, Isparta Uluslararası Gül Festivali kapsamında Meydan AVM’de Halk Eğitim Merkezi Müdürlüğü’nün 2023-2024 Eğitim Öğretim yılı Hayat Boyu Öğrenme Haftası kapsamında düzenlediği yıl sonu sergisi açılışına katıldı.

Isparta Uluslararası Gül Festivali, renkli görüntülerle başladı. Festivalin ilk gününde yerli ve yabancı misafirlerin katıldığı kortej yürüyüşü düzenlenirken, yine Isparta Meydan AVM civarında festival stantları açıldı.

Bu kapsamda Meydan AVM’de Halk Eğitim Merkezi Müdürlüğü’nün 2023-2024 Eğitim Öğretim yılı Hayat Boyu Öğrenme Haftası yıl sonu sergi açılışı da gerçekleştirildi. Açılışa Vali Aydın Baruş, eşi Nagihan Baruş, Belediye Başkanı Şükrü Başdeğirmen ve eşi Şadiye Başdeğirmen, MHP Isparta Milletvekili Hasan Basri Sönmez, SDÜ Rektörü Prof. Dr. Mehmet Saltan, İl Milli Eğitim Müdürü Erhan Baydur, Memur-Sen Genel Başkanı Ali Yalçın ile protokol üyeleri ve vatandaşlar katıldı. Açılış öncesinde halk oyunları ekibi gösterilerini sunarken, açılış kurdelesi protokol üyeleri tarafından kesildi.

Açılışın ardından protokol üyeleri sergileri gezerek, el emeği ürünler hakkında bilgi aldı. Sergi ve festival alanındaki stantlar 3 gün boyunca ziyaret edilebilecek.

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Bir yanıt yazın

  1. Belediye Başkanı Şükrü Başdeğirmen El emeği ürünler sergileniyor için yorumda bulun

    El emeği ürünler sergileniyor için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak El emeği ürünler sergileniyor için ilk yorumu yapabilirsin.