”İnsanlar artık kirli siyasetten tiksindi”

Zafer Partisi Isparta Belediye Başkan Adayı Gökmen Hakkı Gökmenoğlu dün TV32’nin Youtube kanalında yayınlanan Senato programına katıldı. Gökmenoğlu katıldığı programda Zafer Partisini göstererek, ”Burada duygu var.” ifadelerini kullandı.

Belediye Başkan Adayı Gökmenoğlu, Türkiye’deki siyasetin kirlendiğini ve çirkinleştiğini ifade etti. İfadesinde, ”İnsanlar artık kirlenmiş ve çirkinleşmiş siyasetten tiksindi. Ben artık siyasetçiyim demiyorum kendime, ben Gökmen Gökmenoğlu’yum diyorum inanın. Siz kirlenmiş siyasetten bıkmadınız mı?”diyen Gökmenoğlu, ”Artık televizyonu bile açtığınızda yüzünüzü güldüren bir haber göremiyorsunuz.” ifadelerine yer verdi.

Sözlerine devam eden Gökmenoğlu seçime girme amacını tanımlarken ”Kirli siyasetten bıkmış biriyim.” diyerek siyasete girme amacını ”Vatan mücadelesi olarak görüyorum.” diye tanımladı.

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Bir yanıt yazın

  1. ”İnsanlar artık kirli siyasetten tiksindi” için yorumda bulun

    ”İnsanlar artık kirli siyasetten tiksindi” için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak ”İnsanlar artık kirli siyasetten tiksindi” için ilk yorumu yapabilirsin.