İşçilere dar gelirliye konut yapacağız

İyi Parti Belediye Başkan Adayı Ahmet Tural, inşaat işçileriyle bir araya geldi. Dar gelirli aileleri ve işçileri sosyal konut projesiyle ev sahibi yapacaklarını belirten Tural “Gelin içinizden biri olarak bizlere destek verin. Isparta’yı iyi belediyecilikle buluşturalım” dedi.

İyi Parti Belediye Başkan Adayı Ahmet Tural, İş insanı Yavuz Kurt’un inşaat şantiyesinde çalışan işçilerle bir araya geldi.  İşçilerden destek isteyen Tural,  “Sizlerden biriyim. Gelin destek verin hep birlikte belediyeye yönetelim” dedi.  Başkan Adayı Tural “İnşallah 31 Martta Isparta’yı İyi belediyecilikle buluşturacağız. Çalışmalarımızı projelerimizi görüyorsunuz. Belediye tarafından yapılabilecek projeleri gerçekleştiriyoruz. Bunun başında dar gelirli vatandaşlarımızı konut sahibi yapmak var. Önceden Belmaş vardı. Toplu konut alanları açılarak dar gelirli vatandaşımız ev sahibi oluyordu. Bu dönemde Belmaşı canlandırarak ve toplu konut alanları açarak sizleri, emeklimizi, dar gelirlimizi ev sahibi yapacağız. Bu nedenle gelin hangi partiden olursanız olun bize destek verin. Ben de esnaf teşkilatında idarecilik yapmış biriyim. Sizlerden biriyim. Gelin destek verin hep birlikte belediyeyi yönetelim.  Gelin bu seçimde Ahmet Tural isminde birleşelim. Bizlere deste olun. Bizler de sizi unutanlardan değil her zaman hatırlayanlardan olalım diyorum” dedi.  İş insanı Yavuz Kurt da   “Bugüne kadar esnafın başkanıydınız sizi işçilerin de başkanı olarak görmek istiyoruz. Sabahın bu erken saatinde bizleri gelip ziyaret ettiniz. Sizlere teşekkür ederim” diye konuştu.

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Bir yanıt yazın

  1. İşçilere dar gelirliye konut yapacağız için yorumda bulun

    İşçilere dar gelirliye konut yapacağız için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak İşçilere dar gelirliye konut yapacağız için ilk yorumu yapabilirsin.