Isparta Belediyesi 32 bin adet ücretsiz meyve fidanı dağıtacak

Isparta Belediyesi, geçen yıl olduğu gibi bu sene de vatandaşlara ücretsiz meyve fidanı dağıtımı yapacak. 5 Mart Salı günü 11.00-17.00 saatleri arasında Belediye binası önünde vatandaşlara 32 bin adet meyve fidanı dağıtılacak.

Isparta Belediyesi, daha yeşil bir Isparta için çalışmalarını sürdürüyor. Belediye Başkanı Şükrü Başdeğirmen’in göreve gelmesinin ardından Isparta’ya 162.453 metrekarelik yeni park ve yeşil alan kazandırılırken, 27.584 metrekarelik park ve yeşil alanda alanında yenileme çalışmaları yapıldı.

Isparta Belediyesi, ‘Fidanlar Bizden Meyveler Sizden’ sloganıyla geçen yıl armut, ayva, badem, elma, şeftali, kiraz gibi birçok türden on binlerce meyve fidanını ücretsiz olarak vatandaşlara dağıtarak, toprakla buluşması sağlamıştı. Bu yıl da ücretsiz fidan dağıtımı devam ediyor. Isparta Belediyesi tarafından 5 Mart Salı günü 11.00-17.00 saatleri arasında Belediye binası önünde 32 bin adet meyve fidanı ücretsiz olarak vatandaşlara dağıtılacak.

Belediye Başkanı Şükrü Başdeğirmen, “ 32 bin adet meyve fidanı dağıtım etkinliğimize tüm hemşehrilerimizi davet ediyorum” dedi.

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Bir yanıt yazın

  1. Isparta Belediyesi, geçen yıl Isparta Belediyesi 32 bin adet ücretsiz meyve fidanı dağıtacak için yorumda bulun

    Isparta Belediyesi 32 bin adet ücretsiz meyve fidanı dağıtacak için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Isparta Belediyesi 32 bin adet ücretsiz meyve fidanı dağıtacak için ilk yorumu yapabilirsin.