Isparta Belediyesi’nin iftar sofrasında birlik ve beraberlikle ilk iftar açıldı

Isparta Belediyesi tarafından bu yıl geleneksel iftar sofrası Subay Lojmanlarının yan tarafında yeni yapılan yeraltı katlı otoparkta kuruldu. Belediye Başkanı Şükrü Başdeğirmen, eşi Şadiye Başdeğirmen ile birlikte iftar sofrasında vatandaşlarla birlikte iftar açtı.

Isparta Belediyesi tarafından önceki yıllarda Meydan AVM Belediye Kültür Merkezi’nin yan tarafında kurulan iftar sofrası bu sene Subay Lojmanlarının yanında yeni yapılan yeraltı katlı otoparkta kuruldu. İftar sofrasında ilk iftar bugün açıldı. Vatandaşların yoğun ilgi gösterdiği iftar sofrasına Belediye Başkanı Şükrü Başdeğirmen, eşi Şadiye Başdeğirmen ile birlikte katıldı. Sıraya girerek yemek alan Başdeğirmen çifti, vatandaşlarla birlikte iftar açtı. İftar öncesi ve sonrasında dualar okundu.

İftar sonrasında Başkan Başdeğirmen, vatandaşlarla sohbet etti. İftar sofrası kurulmasından dolayı memnun olduklarını belirten vatandaşlar, “Her yıl belediyemizin iftar sofrasına konuk oluyoruz. Emeği geçenlerden Allah razı olsun. Ramazan ayında böyle bir hizmet çok güzel. Tuttuğumuz oruçlar kabul olsun inşallah” dediler.

Belediye Başkanı Şükrü Başdeğirmen, Ramazan ayı boyunca iftar sofrasının Subay Lojmanlarının yan tarafında yeni yapılan yeraltı katlı otoparkta kurulacağını belirterek, “Tüm hemşehrilerimizi iftar soframıza davet ediyorum. Vatandaşlarımız birlik ve beraberlik içerisinde iftar soframızda iftarlarını açabilirler” dedi.

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Bir yanıt yazın

  1. Isparta Belediyesi tarafından bu Isparta Belediyesi’nin iftar sofrasında birlik ve beraberlikle ilk iftar açıldı için yorumda bulun

    Isparta Belediyesi’nin iftar sofrasında birlik ve beraberlikle ilk iftar açıldı için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Isparta Belediyesi’nin iftar sofrasında birlik ve beraberlikle ilk iftar açıldı için ilk yorumu yapabilirsin.