Isparta Gül Festivalinde Sahne Alacak Sanatçılar Belli Oldu

Isparta’da 31 Mayıs-2 Haziran tarihleri arasında düzenlenecek Uluslararası Gül Festivali kapsamında gül bahçelerinde hasat yapılacak, konserler, yarışma ve etkinlikler düzenlenecek.

Festival kapsamında yerel grupların müzik performansları yer alacak. Farklı il ve ülkelerden gelen ekiplerin folklor gösterilerinin yanı sıra festivalin akşam bölümünde ise ünlü sanatçılar Ispartalılar ile buluşacak.

Isparta Meydan AVM’de düzenlenecek olan konserlerin ilk gününde saat 21.00’de Türk Halk Müziğinin sevilen sesi ZARA, ikinci günü saat 20.00’da Başkal, 21.00’de İKİLEM konser verecek. Pazar günü festival saat 21.00’de ALTAY konseri ile son bulacak.

Festival alanında başlayacak olan etkinlikler 3 gün boyunca devam edecek. Çocuklara yönelik etkinlikler yapılacak ve çeşitli aktiviteler yer alacak.

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Bir yanıt yazın

  1. Isparta’da 31 Mayıs-2 Haziran Isparta Gül Festivalinde Sahne Alacak Sanatçılar Belli Oldu için yorumda bulun

    Isparta Gül Festivalinde Sahne Alacak Sanatçılar Belli Oldu için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Isparta Gül Festivalinde Sahne Alacak Sanatçılar Belli Oldu için ilk yorumu yapabilirsin.