Isparta’ya bir güneş gibi doğacaksınız

İyi Parti Belediye Başkan Adayı Ahmet Tural seçim çalışmalarını şehir merkezindeki esnaf ziyaretlerini sürdürüyor. Esnafın dükkanlarını tek tek gezen ve esnafın taleplerini tek tek dinleyen Tural, esnafa Isparta’ya kazandıracağı projeleri anlattı.

Esnafla birlik içinde Isparta’yı yöneteceklerini belirten Tural, göreve geldiklerinde projelerini tek tek hayata geçireceği ve İyi belediyecilikle Isparta’nın rahata kavuşacağınızı söyledi. Esnaftan destek isteyen Tural esnafını içinden geldiğini ve sorunların projelerle çözüme kavuşacağını kaydetti.

Başkan Adayı Tural’a desteğini açıklayan esnaflar “Başkanım ekonomik olarak iyi durumda değiliz. Ama yerelde sorunlarıma çözüm olacaksınız. İnşallah Isparta’ya bir güneş gibi doğacaksınız. Gönlümüz sizlerle Rabbim yolunu açık etsin. Seninle gurur duyuyoruz” dedi. Üzüm Pazarı ziyaretinde antika dükkanı olan bomba 32 haber sitesi sahibi Tarkan Çetin’i de ziyaret eden Başkan Adayı Tural’a Çetin, “Meşakkatli ve zorlu bir yola çıktınız. Sizleri takip ediyoruz. Çıktığınız bu yolda başarılar dilerim” dileğinde bulundu. Tural, tüm esnafa desteğinden dolayı teşekkür etti

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Bir yanıt yazın

  1. İyi Parti Belediye Başkan Isparta’ya bir güneş gibi doğacaksınız için yorumda bulun

    Isparta’ya bir güneş gibi doğacaksınız için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Isparta’ya bir güneş gibi doğacaksınız için ilk yorumu yapabilirsin.