“Isparta’yı mutlu şehir haline getirmek istiyorum”

IGC Soner Toros Basın Merkezini ziyaretinde projelerine ilişkin bilgiler veren Zafer Partisi Isparta Belediye Başkan Adayı Av.Gökmen Gökmenoğlu, “Yaptığımız ziyaretlerde vatandaşları ve esnafları çok çaresiz görüyorum. Esnaflar günlerce siftah yapamamaktan şikayetçi, halkı gergin gördüm. Şehir sevgisiz kalmış, amacım Isparta’yı hayata geçireceğimiz projelerle yeniden mutlu bir şehir haline getirmek” dedi.

Zafer Partisi Isparta Belediye Başkan Adayı Av.Gökmen Gökmenoğlu Isparta Gazeteciler Cemiyeti Soner Toros Basın Merkezini ziyaret ederek basın mensupları ile bir araya geldi. Beraberinde Zafer Partisi İl Başkanı Adem Yıldız ve diğer partililerle birlikte Isparta Gazeteciler Cemiyetini ziyaret ederek Cemiyet Başkanı Mustafa Baş’a hem yeni yerin hem de yeni dönemin hayırlı olması dileklerini ileten Zafer Partisi Belediye Başkan Adayı Gökmenoğlu, bazı projelerini de basınla paylaştı. Merhum Gazeteci Soner Toros’un adının verildiği Basın Merkezini çok beğendiğini ve tüm basın camiasına hayırlı olmasını temenni eden Gökmenoğlu, kendilerine destek olan basın mensuplarına da teşekkür etti.

ISPARTA HALKI MUTSUZ VE UMUTSUZ”

Kendisinin Zafer Partisi Belediye Başkan adayı olarak henüz sahaya bir hafta çıktığını hatırlatan Gökmenoğlu, “Vatandaşlarımız bizi tanıyor, 5 yıl önce seçilemedin bu kez seni Belediye Başkanı olarak seçeceğiz diyorlar. Gittiğimiz her yerde büyük sevgi gösterileriyle karşılaşıyoruz, halkımız bize inanıyor ve güveniyor. Ancak gittiğimiz yerde şunu görüyoruz. Vatandaş zor durumda, Isparta ekonomik bir sıkıntının içerisinde, esnaf kan ağlıyor. Girdiğimiz bir işyerinde esnafımız üç aydır siftah yapamamaktan şikayetçi. Şehir sevgisiz kalmış, çok büyük bir bezginlik yaşanıyor. Halkı kasılmış ve gergin gördüm” dedi.

NEDEN ZAFER PARTİSİ?

Gökmenoğlu, Zafer Partisi Genel Başkanı Ümit Özdağ’ın kendisini 4 yıl boyunca yalnız bırakmadığını sürekli aradığını, sık sık görüşmeler yaptıklarını ve kendisine parti kademelerinde çeşitli görevler teklif edildiğini hatırlatarak, “Hatta bu süreçte partinin 2 Genel Başkan Yardımcısını sağolsun evime gönderdi, kendilerini ağırladım. Son gelinen noktada da Belediye Başkan Adayı olmam konusunda çok ısrarcı olundu ve bizde bu görevi kabul ettik. Ben milletvekilliğinden ziyade Belediye Başkanı olmak istiyorum. Benim derdim Belediye Başkanı olmak ve doğup büyüdüğüm memleketimde taş taş üstüne koymaktır, hizmet etmektir. Isparta’yı mutlu şehir haline getirmek istiyorum. 5 yıl önce siyasette acemiydik ama 5 yıldır öğrendik artık. Hatta siyaset üstüne tez bile yaptım. Şehrin önünü açacak projelerimiz var, bunları zaman zaman sizlerle paylaşacağım. Örneğin turizm şirketlerini Isparta’ya çekeceğiz, Ispartanın turizm potansiyelini geliştireceğiz, Isparta’daki gençler istihdam açısından salça ve sirke fabrikaları kurulması için Belediye olarak ön ayak olacağız. Şehirde küçük küçük dokunuşlar yapacağız. Konut ta yapabiliriz, bu konuda toplu konut alanı belirleyip buralara vatandaşlarımız için ucuz toplu konutlar yapılmasını sağlayabiliriz. Buna ve buna benzer çok projelerimiz var” dedi.

Gökmenoğlu, kendisinin şahsi olarak 15 bin oyu olduğuna inandığını belirterek, “Önceki seçimde biliyorsunuz 39 bin oy almıştık ama dediler ki o oylar senin değil dediler, şmdi bu seçimde kendimizi de test edeceğiz. Ama ben partinin dışında kendi şahsi oylarımın enaz 15 binden aşağı olmadığını düşünüyorum, Zafer Partisi seçmeninin oylarıyla da bunun çok çok daha fazla olacağına inanıyorum” şeklinde konuştu.

Isparta Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Mustafa Baş’da ziyarette dolayı Zafer Partisi Belediye Başkan Adayı Gökmenoğlu’na ve il yönetimine teşekkür etti. Ziyaret karşılıklı sohbet ve fotoğraf çekimi ile sona erdi.

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Bir yanıt yazın

  1. IGC Soner Toros Basın “Isparta’yı mutlu şehir haline getirmek istiyorum” için yorumda bulun

    “Isparta’yı mutlu şehir haline getirmek istiyorum” için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak “Isparta’yı mutlu şehir haline getirmek istiyorum” için ilk yorumu yapabilirsin.