İşte AK Parti belediyeciliğine en güzel örnek

Eğirdir Belediyesi, hizmetlerin aksamaması ve daha hızlı hizmet verebilmek gayesiyle 2 adet Mercedes-Benz Atego 8+1 m³ arkadan yüklemeli hidrolik sıkıştırmalı çöp toplama aracı aldı.

Araçların hizmete girmesi nedeniyle Eğirdir Belediyesi önünde bir tören gerçekleşti. Törene AK Parti Isparta Milletvekilleri Mehmet Uğur Gökgöz ve Osman Zabun, Eğirdir Belediye Başkanı Veli Gök, AK Parti İlçe Başkanı Süleyman Tezcan, AK Parti Eğirdir Belediye Başkan Adayı Mustafa Özer ve çok sayıda vatandaş katıldı.

Eğirdir Belediye Başkanı Veli Gök, ilçeye kazandırılan araçların hayırlı uğurlu olmasını temennisinde bulundu. Eğirdir Belediye başkanlığı için tekrar aday gösterilmeyen Gök’ün son güne kadar ilçesine hizmet etme gayesi içerisinde olması ve kendisine AK Parti Isparta Milletvekillerinin eşlik etmesi vatandaşlar tarafından takdir topladı.

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Bir yanıt yazın

  1. Eğirdir Belediyesi, hizmetlerin aksamaması İşte AK Parti belediyeciliğine en güzel örnek için yorumda bulun

    İşte AK Parti belediyeciliğine en güzel örnek için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak İşte AK Parti belediyeciliğine en güzel örnek için ilk yorumu yapabilirsin.