İyi belediyecilik döneminde bu görüntüler tarihe karışacak

Seçimlere az bir süre kala, Belediye tarafından dağıtılan kıyafet için belediye önünde uzun kuyruk oluştu. O görüntülere tepki gösteren İyi Parti Belediye Başkan Adayı Ahmet Tural, 31 Marttan sonra yardım kuyrukları Isparta’da tarihe karışacak dedi.

Mevcut belediyeyi, yardımın , hediyenin şovunu ve reklamını yaparak oy devşirmekle suçlayan Tural “Bizim inancımıza göre sağ elin verdiğini sol el görmez. Yardımın reklamı da olmaz. Ama görüyoruz ki belediye bundan hiç geri durmuyor. Sosyal Yardım İşleri Müdürlüğü önünde bu soğukta hanım kardeşlerimizi kuyruğa sokup bekletmek, belediyecilik değildir. Madem böyle bir yardım yapacaksın veya hediye vereceksin çıkarırsın ekiplerini evlere tek tek dağıtırsın. İnşallah 31 Marttan sonra bu görüntülerin yaşanmasına, bu kuyrukların oluşmasına izin vermeyeceğiz. Bizim dönemimizde sağ elin verdiğiniz sol el görmeyecek

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Bir yanıt yazın

  1. Seçimlere az bir süre İyi belediyecilik döneminde bu görüntüler tarihe karışacak için yorumda bulun

    İyi belediyecilik döneminde bu görüntüler tarihe karışacak için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak İyi belediyecilik döneminde bu görüntüler tarihe karışacak için ilk yorumu yapabilirsin.