Performanslarıyla sevenlerini büyülediler

Uluslararası Isparta Gül Festivalinin ikinci gününde Başkal ve İkilem muhteşem konseriyle Ispartalılara coşku dolu bir akşam yaşattı. Isparta Meydan AVM’de gerçekleşen konserde ilk olarak Başkal sahne aldı. Başkal birbirinden güzel eserleri seslendirirken, İkilem de alanı dolduran binlerce kişiye müzik dolu bir gece yaşattı.

Uluslararası Isparta Gül Festivali’nin ikinci günü, unutulmaz bir müzik şölenine sahne oldu. Isparta Meydan AVM’de gerçekleşen konserde, müzik tutkunları şarkılara eşlik etti. Binlerce kişinin akın ettiği meydanda, Başkal ve İkilem’in performansları izleyenlere unutulmaz anlar yaşattı.

Konserin açılışını yapan Başkal, sahneye enerjisiyle damgasını vurdu. Sevilen eserlerini seslendiren Başkal’ın performansıyla coşan kalabalık, şarkılara eşlik ederek gecenin keyfini çıkardı.

İkilem’in sahneye çıkmasıyla birlikte ise meydan adeta coşkuyla doldu. Grubun dinamik performansı izleyicileri büyüledi. Binlerce kişi, İkilem’in ritmi ve şarkılarına telefon ışıklarıyla eşlik ederek unutulmaz bir gece geçirdi. Sanatçılar sahneye çıkışlarında gül çiçekleriyle karşılandı.

Festivalin ikinci gününde gerçekleşen konserde, Isparta Belediye Başkan Yardımcısı Uğur Büyükçulcu, sanatçılara gül ürünlerinden oluşan hediye takdim etti. Meydanı dolduran kalabalığa ve sanatçılara Belediye Başkanı Şükrü Başdeğirmen’in selamını ileten Büyükçulcu, festivalin coşkulu bir şekilde devam ettiğini belirterek, pazar günü akşam saat 21.00’da Altay konseri olduğunu söyledi. Sanatçılar Başkal ve İkilim de, Isparta’da sahne almaktan duydukları memnuniyetlerini ifade ederek, Başkan Başdeğirmen’e teşekkür ettiler.

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Bir yanıt yazın

  1. Uluslararası Isparta Gül Festivalinin Performanslarıyla sevenlerini büyülediler için yorumda bulun

    Performanslarıyla sevenlerini büyülediler için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Performanslarıyla sevenlerini büyülediler için ilk yorumu yapabilirsin.