Şener Taşören BBP’den ihraç edildi

Büyük Birlik Partisi Isparta Merkez İlçe Başkanlığı, Şener Taşören’in Parti yönetmeliğine uymayan davranışları ve konuşmaları nedeniyle partiden ihraç edildiğini duyurdu.

Büyük Birlik Partisi Merkez İlçe Başkanı Ahmet Aykut, Şener Taşören’in partiden ihraç edildiğini açıkladı.

Aykut’un açıklaması şöyle: “Partimizin üyesi olan Şener Taşören 25/01/2024 tarihinde başlatmış olduğumuz partiden ihraç edilme ile ilgili süre zarfında kendisinin Büyük Birlik Partisi adını kendi çıkarları için kullandığı partimize gelen kişilerin bize şikayet etmesi ve bu şikayetleri değerlendirme sürecimiz 11/12/2023 tarihinden itibaren başladığımızı kendisinin vermiş olduğu ifade de hakkında gelen şikayetlerin hiçbirinin doğru olmadığını söylemiş.

Fakat şikayetçilerin ellerinde belge ile bize partimize başvuru yapmaları Şener Taşören’in bize vermiş olduğu ifadeyi çürütmüştür. Bu süre zarfında kendisinin de başka partiler için çalıştığını öğrendik. 35 SAYILI İL DİSİPLİN KURULU kararı ile partimiz yönetmeliği’ ne uymayan konuşmaları ve bu davranışlarının gereği son günlerde basında yer alan Zafer Partisi Genel Başkanı Ümit Özdağ ve Zafer Partisi Belediye Başkan adayı Gökmen Gökmenoğlu ile birlikte çekildikleri ve Belediye lavanta salonunda Rozet takılma törenine katıldığı nedeni ile Partimiz ile ilişikliği ihraç nedeni ile kalmamıştır. E Devlet üzerinden vermiş olduğu Partimiz’ den istifa kararı disiplin süreci başlamasından sonra verilmiştir.

Kamuoyuna saygıyla duyurulur”.

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Bir yanıt yazın

  1. Büyük Birlik Partisi Isparta Şener Taşören BBP’den ihraç edildi için yorumda bulun

    Şener Taşören BBP’den ihraç edildi için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Şener Taşören BBP’den ihraç edildi için ilk yorumu yapabilirsin.