Takdire şayansınız Başkanım

Seçim çalışmalarını yüksek tempoda sürdüren İyi Parti Belediye Başkan Adayı Ahmet Tural, Üzüm Pazarı esnafınız ziyaret etti. Kendisine yoğun ilgi gösteren esnaf, “Başkanım çalışmalarınız takdire şayan. Sizi artık Isparta’nın belediye başkanı görmek istiyoruz” dedi.

İyi Parti Belediye Başkan Adayı Ahmet Tural, esnaf ziyaretlerini Üzüm Pazarı’nda sürdürdü. Dükkanları tek tek dolaşarak esnafla sohbet eden Tural, esnafın beklenti ve taleplerini dinledi. Esnafın yoğun ilgisine mazhar olan Başkan Adayı Tural, Üzüm Pazarı esnafı “Başkanım sahada en çok sizi görüyoruz. Bitmeyen bir enerjiniz var. Bizler bizi anlayan, sorunlarımıza çözüm olacak, esnafını kalkındıracak bir belediye başkanı istiyoruz. O da sizsiniz. Bizlerin umudu Ahmet Tural’dır. Artık sizi belediye başkanı görmek istiyoruz” dediler.

Isparta’da değişim ve dönüşüm hamlesini başlatmaya çok az kaldığını kaydeden Başkan Adayı Tural, “Esnafımız, emeklimiz, işçimiz, kadınlarımız, çocuklarımız yaşanabilir bir Isparta için, değişim için 31 Martı bekliyorlar. Ispartamızın kaybettiği yılları geri kazanacağız. Halkımızın bize olan güveni ve desteğiyle 1 Nisanda kutuplaştırmanın, ayrıştırmanın yerini, eşitlik birliktelik alacak. Isparta 1 Nisan sabahı mutlu huzurlu bir güne uyanacak” dedi.

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Bir yanıt yazın

  1. Seçim çalışmalarını yüksek tempoda Takdire şayansınız Başkanım için yorumda bulun

    Takdire şayansınız Başkanım için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Takdire şayansınız Başkanım için ilk yorumu yapabilirsin.