Teknik Direktör Karaca Isparta32spor’a veda etti

Sözleşmesi sona eren Hakan Hayati Karaca Sosyal Medya hesabından teşekkür ederek Isparta32spor’a veda ettiğini duyurdu.

Türkiye Futbol Federasyonu 2023-2024 Futbol Sezonunda 2. Lig Kırmızı Grupta mücadele eden Isparta32spor’da teknik direktör Hakan Hayati Karaca’nın sözleşmesi sona erdi. Sözleşmesi sona eren Hakan Hayati Karaca Sosyal Medya hesabından teşekkür ederek Isparta32spor’a veda ettiğini duyurdu.

“Bugün itibari ile Isparta 32 spor ile sözleşmem sona ermiş bulunmaktadır. Sezon başı mütevazı bir bütçe ve kadro kalitesi ile ligde kalma hedefi ile çıktığımız zorlu yolculukta sezona Kırmızı grupta mali bütçesi çok yüksek ve çok önemli hedefleri olan takımlarla mücadele verdik ve grupta bütün otoritelerin küme düşer dediği takımımızı müthiş bir performans sergileyerek Lig boyunca 27 hafta play-off potasının içinde kaldık maalesef son haftaya kadar kovaladığımız playofu 54 puan alarak Isparta 32 spor’u 2. Ligde bulunduğu sürede en çok puan topladığımız bir sezon da 7.sırada ligi tamamladık. Gelinen noktada böyle zorlu bir grupta bulunduğumuz bu şartlara rağmen Isparta halkını ve Isparta camiasını layıkıyla temsil ettiğimizi düşünüyorum. Geçirdiğimiz harika bir sezon için başta tüm sorunları göz ardı edip canını dişine takan tüm futbolcularıma,Teknik ekibime, Kulüp personeline ,desteğini hep hissetiğimiz Belediye Başkanımız Şükrü Başdeğirmen’e, Kulüp Başkanımız Gültekin Özdemir’e, Yönetim Kuruluna ve son olarak taraftarlarımıza teşekkür ediyorum.Gelecek sezon için başarılar dilerim hakkınızı helal edin.”

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Bir yanıt yazın

  1. Sözleşmesi sona eren Hakan Teknik Direktör Karaca Isparta32spor’a veda etti için yorumda bulun

    Teknik Direktör Karaca Isparta32spor’a veda etti için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Teknik Direktör Karaca Isparta32spor’a veda etti için ilk yorumu yapabilirsin.