Tural, Gümüşhaneliler Derneği üyeleriyle bir araya geldi

Gümüşhaneliler Derneği üyeleriyle bir araya gelen İyi Parti Isparta Belediye Başkan Adayı Ahmet Tural, “Biz 5 yıl mahalleyi unutup seçim zamanı gelenlerden değiliz. Bizim heyecanımız var, hedefimiz var” dedi
İyi Parti Belediye Başkan Adayı Ahmet Tural, Fatih Mahallesinde, Gümüşhaneliler Derneği üyeleriyle bir araya geldi. Isparta’da en büyük sorunlardan birinin STK’ların hizmet binasının olmadığını belirten Başkan Adayı Tural “Bu bağlamda Sivil Toplum Kampüsü yapacağız. Hepsine bir yer vereceğiz. İçerisinde toplantı salonları, kafeterya gibi ortak alanların olduğu bir merkez olacak. Gümüşhanelileri artık biz Ispartalı olarak görüyoruz. Fatih Zafer Mahallesi bölgesinde bir taziye evi talebi var. İnşallah göreve geldiğimizde bu talebinize yanıt vereceğiz” dedi.

BU MAHALLELERE BAKMAMIŞLAR

Fatih ve Zafer Mahallesinde yaptığı ziyaretlerde mahalle sakinlerinin yağmur yağdığında bodrum katlarından su çıktığını ifade ettiklerini belirten Tural “Bakın burada altyapı sorunu var, kaldırım sorunu var. Sosyal tesis yok. Bugüne kadar bu mahallelere bakmamışlar, gelip bunları yapacağız diyecekler. İyi de bunca zamandır niye yapmadın. Bugün yaparsan bu ancak seçim yatırımıdır. Biz onlardan değiliz. Bizim heyecanımız var. Hedefimiz var. Gelin bu seçim Ahmet Tural’a oy verin. Bakın bizim projelerimiz ayağa yere basan projelerdir. Gelin bize destek olun biz de insan odaklı belediyecilik yapalım. Bakın biz yapılanlara karşı değiliz. Gençliğe spor yatırımları tabi ki olacak. Ama öncelik işsizlik sorunu. Benim gencimin karnı aç olduktan sonra cebinde parası olmadıktan sonra Isparta’yı altınla kaplasan ne olur? Önce işsizliğe, konut sorununa çare bulalım” dedi.

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Bir yanıt yazın

  1. Gümüşhaneliler Derneği üyeleriyle bir Tural, Gümüşhaneliler Derneği üyeleriyle bir araya geldi için yorumda bulun

    Tural, Gümüşhaneliler Derneği üyeleriyle bir araya geldi için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Tural, Gümüşhaneliler Derneği üyeleriyle bir araya geldi için ilk yorumu yapabilirsin.