Tural: Kunduracılar Sitesini eski günlerine kavuşturacağız

İyi Parti Isparta Belediye Başkan Adayı Ahmet Tural, Kunduracılar Sitesi ve Fatih Çarşısı’nı ziyaret etti. Esnafların taleplerini dinleme imkanı bulan Tural, “Kültür Sitesi’ni canlı günlerine yeniden kavuşturacağız ve esnafımızın isteği üzerine yeniden indirim festivallerini düzenleyeceğiz” dedi.

İyi Parti Isparta Belediye Başkan Adayı Ahmet Tural, 31 Mart’ta yapılacak olan yerel seçimler kapsamında çalışmalarına Kunduracılar Sitesi ve Fatih Çarşısı’nda devam etti.  Başkan Adayı Tural’ın seçim çalışmalarına İyi Parti Isparta İl Başkanı İbrahim Tekeli ve beraberindeki partililerle de eşlik etti. Belediye Başkan Adayı Tural’ın ilk durağı Kunduracılar Sitesi oldu. Başkan Adayı Tural, Kunduracılar Sitesi’ndeki işletmeleri tek tek ziyaret ederek esnaf ve vatandaşın sorun ve taleplerini dinleme imkanı buldu. Başkan Adayı Tural ziyaretin ardından değerlendirmelerde bulundu. Kunduracılar Sitesi esnafının Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği’nin öncülüğünde yapılan indirim festivalini yeniden istediğini belirten Tural, “Esnafımızın bu isteğini şu anki yönetime ileteceğiz” dedi.  Tural “Kunduracılar Sitesi’ndeki esnafımızı ziyaret ettik. Tabi ki burada kunduracı esnafımızla geçtiğimiz yıllarda Esnaf Odaları Birlik Başkanı iken festivaller düzenliyorduk. İnşallah yine arkadaşlarımız ikinci ayda festival düzenlenmesini istediler. Bunun gerçekleştirilmesi yönünde şu anki Birlik Başkanımıza ve oda başkanlarımıza iletmek suretiyle yine burada güzel bir festival yapmak istiyoruz” açıklamasında

KUNDURACILAR SİTESİNİ YENİDEN CANLANDIRACAĞIZ

Kunduracılar Sitesi’nin yenilenmesi gerektiğine de dikkat çeken Tural, “Burası bizler için çok değerli. Göreve geldiğimizde kunduracılar sitemizi yine eski canlılığına kavuşturacağız” dedi.  Tural “Buranın fiziki şartlarına bakıldığı zaman binanın fiziki şartlarının uygun olmadığını, sadece giriş katının çalıştığını üst katların çalışmadığını görüyoruz. Bizler göreve geldiğimiz takdirde buradaki esnafımızla oturup bu binanın nasıl çalışabilir, nasıl hareketlenebilir esnafımızın nasıl iş gücünü daha artırabilir şeklinde konuşmak suretiyle burayı canlandıracağız. Çünkü kunduracılar sitesi bizim çocukluğumuzun geçtiği çocukluğumuzda ayakkabı aldığımız yerlerden birisidir.  Burayı çök önemsiyoruz, önemli buluyoruz Burası geçmişimizi hatırlatıyor. Onun için buraya destek vereceğimizi ifade etmek istiyorum. Kunduracılar sitesi esnafımıza da bize göstermiş olduğu sıcak ilgi ve alakadan dolayı teşekkür ediyorum” diye konuştu.

FATİH ÇARŞISI ESNAFINA ZİYARET

İyi Parti Isparta Belediye Başkan Adayı Ahmet Tural ve beraberindeki parti yönetiminin ikinci durağı Fatih Çarşısı oldu. Fatih Çarşısı’ndaki esnafla bir araya gelen Tural, burada esnafların talep ve isteklerini dinledi.  Tural, 31 Mart’ta yapılacak yerel seçimler için esnaflardan destek istedi.

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Bir yanıt yazın

  1. Tural: Kunduracılar Sitesini eski günlerine kavuşturacağız için yorumda bulun

    Tural: Kunduracılar Sitesini eski günlerine kavuşturacağız için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Tural: Kunduracılar Sitesini eski günlerine kavuşturacağız için ilk yorumu yapabilirsin.