Tural varsa kapısı kapanmaz

İyi Parti Belediye Başkan Adayı Ahmet Tural seçim çalışmaları kapsamında esnaf ziyaretlerini aralıksız sürdürüyor. Mimar Sinan Caddesinde esnafı ziyaret eden Başkan Adayı Tural’ a esnaf her zaman olduğu gibi yoğun ilgi gösterdi

Beraberinde Belediye Meclis Üyesi adayları ve Merkez İlçe Başkanı Hüseyin Tuğlacı ile cadde esnafını tek tek ziyaret eden Başkan Adayı Tural’a cadde esnafı “Çalışmalarını takdir ediyor , projelerini yakından takip ediyoruz. Sen belediye bakanı olduğunda bundan en çok biz esnaflar yararlanacağız. Çünkü bizim için bugüne kadar yaptıklarını biliyoruz. Senin kapının kapanmaz. Bunu da biliyoruz. Seni belediyenin başında görmek istiyoruz. Her şartta senin arkandayız. Bu cadde sana destek verecek” dediler. Başkan Adayı Ahmet Tural da esnafın yoğun ilgisiyle karşılaştığını belirterek “31 Mart seçimleri yaklaştıkça çalışmalarımızı daha da hızlandırıyoruz. Zaten biz hep sahadaydık. Sıkmadığımız el çalmadık kapı, dokunmadık hemşehrimiz kalmayacak dedik. İnsanımıza dokunuyor, onların sorunlarını dinliyor taleplerini alıyoruz. Bu yoğun ilgi, 31 Martta değişimi habercisi olduğunu biliyoruz” dedi.

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Bir yanıt yazın

  1. İyi Parti Belediye Başkan Tural varsa kapısı kapanmaz için yorumda bulun

    Tural varsa kapısı kapanmaz için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Tural varsa kapısı kapanmaz için ilk yorumu yapabilirsin.