Vali Baruş, 2023 Yılının Son Gününde Görev Başındaki Kamu Çalışanlarını Ziyaret Etti

Vali Aydın Baruş, 2023 yılının son saatlerinde Isparta’nın huzuru, güvenliği ve sağlığı için mesai mefhumu gözetmeden görev yapan kamu çalışanlarını ziyaret ederek görevlerinde kolaylıklar diledi.

Sırasıyla Halıkent Polis Merkezi, Sav Polis Uygulama Noktası, İl Jandarma Komutanlığı, Eğirdir Yolu Jandarma Uygulama Noktası, 112 Acil Çağrı Merkezi, Zabıta Müdürlüğü ve İtfaiye Müdürlüğü’nü ziyaret eden Vali Baruş, görevlilere çalışmalarında başarılar dileyerek görevlilerin yeni yılını kutladı. Kurum müdürlerinden yeni yıl gecesi için alınan tedbirler hakkında bilgi de alan Vali Baruş, vatandaşın huzur ve güvenliği için 24 saat görev başında olan çalışanlara teşekkür etti.

Vali Baruş, polis ve jandarma uygulama noktalarında vatandaşların da yeni yıllarını tebrik ederek vatandaşlara iyi yolculuklar diledi.

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

  • Ana Sayfa
  • Isparta
  • Vali Baruş, 2023 Yılının Son Gününde Görev Başındaki Kamu Çalışanlarını Ziyaret Etti

Bir yanıt yazın

  1. Vali Baruş, 2023 Yılının Son Gününde Görev Başındaki Kamu Çalışanlarını Ziyaret Etti için yorumda bulun

    Vali Baruş, 2023 Yılının Son Gününde Görev Başındaki Kamu Çalışanlarını Ziyaret Etti için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Vali Baruş, 2023 Yılının Son Gününde Görev Başındaki Kamu Çalışanlarını Ziyaret Etti için ilk yorumu yapabilirsin.