Ahmet Tural binlerle yürüdü KA-ZA-NI-YO-RUZ ISPARTAM

İyi Parti Belediye Başkan Adayı Ahmet Tural, seçim çalışmalarını binlerce kişinin mehteran eşliğinde yürüdüğü İyilik Yürüyüşle sonlandırdı. Coşkunun zirveye çıktığı yürüyüş sonunda konuşan Tural “Bölen değil birleştiren, kutuplaştıran değil buluşturan bir belediye başkanı olacağıma söz veriyorum” dedi.

İyi Parti önünden başlayan yürüyüş programına Başkan Adayı Ahmet Tural’a destek için gelen partili partisiz çok sayıda kişi katıldı. Genel Başkan Yardımcısı Oktay Vural’ın bir yakının sağlık sorunu nedeniyle ilimizden ayrılmak zorunda kalıp, katılamadığı yürüyüş, mehteran eşliğinde başlayıp, Mimar Sinan Caddesinde devam etti. Başkan Adayı Tural, kendisini cadde boyunca alkışlayan Isparta halkını selamladı. Coşkulu yürüyüş Seçim Koordinasyon Merkezinde son bulurken, kalabalık ‘Başkan Tural’ sloganları attı. İyi Parti İl Başkanı İbrahim Tekeli konuşmasında yarın akşam Isparta’da iyi belediyeciliğin başlayacağını söyledi.

TURAL’DAN TEŞEKKÜR

Başkan Adayı Tural konuşmasının başında, çıktığı bu kutlu yolda kendisinden desteğini esirgemeyen başta İyi Parti Genel Başkanı Meral Akşener’e, Genel Merkeze, dava arkadaşlarına ve meclis üyesi adaylarına teşekkür etti. Tural “Sevdamız Isparta’ya hizmet yolunda yürürken, sabırla ve fedakarlıkla her zaman yanımda olan eşime, çocuklarıma ve biricik torunuma da teşekkür ediyorum. Beni bu yolda yalnız bırakmayan vefasını her zaman gördüğüm, esnaf teşkilatına da şükranlarımı sunuyorum. Isparta’nın gür sesine kulak vereceğiz diye çıktığımız bu kutlu yolda bizleri samimiyetle karşılayan, pazarda, sokakta, mahalle mitinginde, kahvede ve evlerde bizleri bağrına basan, yıkılmayacak gönül köprüleri kurduğumuz gençlerimize, hanım kardeşlerime, emeklimize, esnafımıza kısacası tüm hemşerilerime gösterdikleri teveccüh ve bizlere duydukları güvenden dolayı teşekkürlerimi iletiyorum. Bugün bu İyilik Yürüyüşüne katılarak, bizlerden desteğini esirgemeyen sizlere de canı gönülden teşekkür ediyorum” dedi.

BİZ BU ŞEHRİ AYŞE TEYZEYLE MEHMET AMCAYLA YÖNETECEĞİZ

3.5 aylık bir süreç sonunda seçim çalışmasının sonuna geldiklerini kaydeden Tural “İlimizin sorunlarını ve bu sorunları nasıl çözeceğimizi biliyoruz. Allah’ın izni siz değerli hemşehrilerimizin de desteğiyle yarın akşam Isparta iyi belediyecilikte buluşacak. Bu anlamda Isparta’da 7’den 70’e her kesimin faydasına olacak projeler ürettik. Projelerin hayata geçmesi için göreve geldiğimiz andan itibaren canla, başla mücadele edeceğiz. Bu şehri Ayşe teyzeyle yöneteceğiz. Mehmet amcayla yöneteceğiz. Gençlerimizle, ev hanımlarımızla, emeklimizle, esnafımızla yöneteceğiz. Biz bu şehri, hep beraber, hep birlikte yöneteceğiz. Trafikten ulaşıma sosyal konuttan içme suyuna, şehrin çözüm bekleyen sorunlarını çözmek için 1 Nisan itibariyle çalışmalarımızı başlatıyoruz. Öncelikle 100 günlük acil eylem planını devreye sokarak, acil çözüm bekleyen sorunların üstesinden geleceğiz. Asla makamda oturan belediye başkanı olmayacağız. Beni her zaman sizlerin arasında sokakta, pazarda, düğünde, evinizin önünde, en mutlu gününüzde, hüznünüzde, her zaman göreceksiniz. Biz şeffaf belediyeciliği 31 Mart’tan sonra bu şehre kavuşturacağız” dedi.

AHMET TURAL İTTİFAKINDA BULUŞALIM

Diğer partilerin seçmenini Ahmet Tural ittifakında buluşmaya davet eden Tural “Geçmiş seçimlerde hangi partiye oy vermiş olursanız olun; ister AK Parti’ye, ister MHP’ye, ister CHP’ye hangi partiye mensupsanız bu seçimlerde Tüm Isparta halkını Ahmet Tural ittifakına davet ediyorum, bu şehri hep birlikte yönetmek için bize oy verme çağrısında bulunuyorum.

SANDIKLARA SAHİP ÇIKACAĞIZ

Isparta değişime hazır, biz de hazırız. Kararlıyız, inançlıyız ve biliyoruz kazanacağız. Bunun için de önce sandıklara sahip çıkacağız. Sandıkta halkımızın o tertemiz, helal oylarına sahip çıkacağız. Yarın sandıklar oluşturulduğu andan ve kapanıncaya kadar görevlilerimizce yapılacak her şey belli. Oyların nasıl sayılıp tutanak altına alınacağını bilen inanmış, kararlı ve sonuç ortaya çıkıncaya kadar o sandık başlarından ayrılmayacak arkadaşlarımızın varlığıyla sandıktan birinci çıkacağız.

BAŞKAN TURAL SÖZÜ

Kıymetli hemşerilerim Ispartamızı layık olduğu hizmetlerle buluşturmak, için çıktığımız bu yolda durmadan yorulmadan yılmadan yürümeye devam edeceğiz. Halkımızın teveccühüyle devralacağımız Isparta belediyemizi; Adaletle, dürüstlükle ve merhametle yöneteceğime, Cumhuriyet değerlerimize, töremize, geleneklerimize uygun davranacağıma, Gazi Mustafa kemal Atatürkümüzün ‘Yerinde duran geriye gidiyor demektir. İleri daima ileri’ sözünün ışığında hizmet edeceğime, Rant şebekelerine değil, halkımıza kazandıracağıma, her bir vatandaşımızın sesini duyacağıma, derdine çare olacağıma, hakkını koruyacağıma , Dezavantajlı vatandaşlarımızın yaşam koşullarını iyileştirerek hayallerin önündeki tüm engelleri kaldırmak için gayret edeceğime, Doğamızı, canlı dostlarımızı ve kültürümüzü yaşatan bir şehir inşa edeceğime, bölen değil birleştiren, ayıran değil büyüten, kutuplaştıran değil buluşturan bir belediye başkanı olacağıma Büyük Türk Milletinin, Ispartalı hemşehrilerimin ve sizlerin huzurunda namus ve şeref sözü veriyorum. Bana oy veren veya oy vermeyen herkesin belediye Başkanı olacağıma söz veriyorum. Yarın zafer iyilerin olacak, inananların olacak, kazanan Isparta olacak” dedi. Konuşmaların ardından Başkan Adayı Tural, kalabalıkla öz çekim yaptı.

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Bir yanıt yazın

  1. İyi Parti Belediye Başkan Ahmet Tural binlerle yürüdü KA-ZA-NI-YO-RUZ ISPARTAM için yorumda bulun

    Ahmet Tural binlerle yürüdü KA-ZA-NI-YO-RUZ ISPARTAM için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Ahmet Tural binlerle yürüdü KA-ZA-NI-YO-RUZ ISPARTAM için ilk yorumu yapabilirsin.