AK Parti İl Başkanı Furkan Cem Er’den Tebrik Ziyareti

AK Parti İl Başkanı Furkan Cem ER ve İl Teşkilatından Başkan Mustafa ÖZER’e Tebrik Ziyareti.

‘İl Başkanı ER; ‘Başkan Mustafa ÖZER’i görünce Neşem Yerine Geliyor.’

AK Parti Isparta İl Başkanı Furkan Cem ER beraberinde AK Parti İl Yönetim Kurulu Üyesi ve Eğirdir Koordinatörü Ramazan İrfan ÖZKUTLU ile AK Parti İl Teşkilatı 31 Mart 2024’te gerçekleşen yerel seçimler sonrası büyük bir başarıya imza atan Eğirdir Belediye Başkanı Mustafa ÖZER’i makamında ziyaret ederek tebrik etti.

İlk olarak AK Parti İlçe Teşkilatını ziyaret eden İl Başkanı Furkan Cem ER ve beraberindeki heyeti AK Parti İlçe Başkanı Süleyman TEZCAN ve Partililer karşıladı. AK Parti İlçe Teşkilatı ile kısa bir toplantı gerçekleştiren ER özverili ve fedakarca seçim sürecinde emek sarf eden Başta İlçe Başkanı olmak üzere emeği geçen tüm partililere teşekkür etti.

Daha sonra çarşı merkezinden yürüyerek Eğirdir Belediyesine giden AK Parti İl Başkanı Furkan Cem Er; ‘Birlik ve Beraberlik içerisinde rabbim Eğirdir’e iyi hizmetler yapmayı nasip etsin. Ben sizi görünce moralim bozuksa bile keyfim yerine geliyor, güler yüzünüz, samimiyetiniz, vatandaşa karşı teşkilata karşı, eşinize, dostunuza karşı yaklaşımınız gerçekten güzel, rahatlıyorum kendimi hem mutlu hem de huzurlu hissetmeye başlıyorum, sizi görünce neşem yerine geliyor. İnşallah bu yansımanız Eğirdir halkına da yansıyacaktır diye düşünüyorum, sokaktaki esnafa da, okuldaki öğrenciye de, devlet dairelerindeki, kurumlardaki memur arkadaşlara da yansıyacaktır. Güzel ve uyumlu bir dönem geçirmeniz dileğiyle bizleri de AK Parti Belediyesi ile devam ettirerek benim İl Başkanlığım dönemimde de beni de mahcup etmeyerek bana da destek olmanızdan dolayı ayrıca teşekkür ederim. Bizim üzerimize düşen ne varsa bu süreçte başımızla beraber birlik ve beraberlik içerisinde devam edeceğiz, Allah utandırmasın, Allah yar ve yardımcın olsun.’ ifadelerini kullandı.

Eğirdir Belediye Başkanı Mustafa ÖZER ise yaptığı konuşmada; ‘Aday Adaylığı sürecinde ve Aday olduktan sonra seçim sürecinde çok kıymetli destekleriniz için tüm ekibim ve kendi adıma canı gönülden sizlere teşekkür ediyorum. Allah hepinizden razı olsun bu süreçte gece gündüz demeden sizi rahatsız ettik, yoğun desteğinizi üzerimizde hissettik, katkılarınız takdire şayandır. Bu sürecin sonunda da zaferle çıkmasını bildik hep beraber. Çıktığımız her yoldan zaferle çıkmamız gerekiyor, sefere iyi bir şekilde çıkacağız, zaferi de Yüce Rabbimden dileyeceğiz. Ben her zaman şunu söylüyorum ‘ZAFER HER DAİM İNANANLARINDIR.’ Ben inandım, inandık, hepimiz başardık, Allah sizden razı olsun, rabbim yar ve yardımcımız olsun.’ ifadelerinde bulundu.

Eğirdir sorunları ile ilgili uzun süre istişarelerde bulunan AK Parti İl Başkanı Furkan Cem ER, ‘Mustafa Özer Başkanımızla Eğirdir’imiz güzel yatırımlar ve hizmetler alacaktır, buna inancımız tamdır. Geçmiş dönem Belediye Başkanımız Veli Başkanımıza da göstermiş olduğu performans ve başarılı hizmetlerinden dolayı çok teşekkür ediyoruz’ dedi.

Eğirdir Belediye Başkanı Mustafa ÖZER; ‘Ben yurt dışına gittiğim de sıkça rastlıyorum Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan ‘Dünya Lideri’ olarak tanınıyor, mazlumlara kol kanat geren bir lider, Allah sağlık, sıhhat, uzun ömürler versin. Önümüzdeki süreçte de ben inanıyorum ki Cumhurbaşkanımız Eğirdir’e daha bir başka önem verecektir.’ ifadelerini kullandı.

Eğirdir Belediye Başkanı Mustafa ÖZER bu anlamlı ve nazik ziyaretlerinden dolayı AK Parti İl Başkanı Furkan Cem ER ve beraberindeki heyete memnuniyetlerini dile getirerek teşekkür etti. Eğirdir Belediyesi önünde toplu hatıra fotoğrafı çekilmesinin ardından program sona erdi.

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Bir yanıt yazın

  1. AK Parti İl Başkanı AK Parti İl Başkanı Furkan Cem Er’den Tebrik Ziyareti için yorumda bulun

    AK Parti İl Başkanı Furkan Cem Er’den Tebrik Ziyareti için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak AK Parti İl Başkanı Furkan Cem Er’den Tebrik Ziyareti için ilk yorumu yapabilirsin.