Akşener Isparta’ya geliyor

İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, seçim turları kapsamında Isparta’ya geliyor. İyi Parti Lideri Akşener 27 Mart Çarşamba günü Isparta’da olacak.

İyi Parti İl Başkanı Dr. İbrahim Tekeli, Genel Başkanı Meral Akşener’in 27 Mart Çarşamba günü Isparta’ya geleceğini belirterek, tüm vatandaşları bu buluşmaya davet etti.

İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, 27 Mart Çarşamba günü saat 16.30’da Isparta’ya gelerek önce otobüsle şehir turu yapacak ardından esnaf gezisi düzenleyecek. Akşam ise teşkilatla iftarda buluşacak.

Ziyaretlerle ilgili bir basın açıklaması yapan İyi Parti İl Başkanı Dr. İbrahim Tekeli, “Genel Başkanımız Sayın Meral Akşener vatandaşlarımızın ve esnafımızın dertlerini, sorunlarını bire bir dinlemek, iktidar tarafından uygulanan politikaların halkımız üzerinde yarattığı sonuçları yerinde görmek için ilimize geliyor. Vatandaşlarımızdan Sayın Genel Başkanımızın ziyaretine katılarak günümüzde yaşadıkları sorunları ve sıkıntıları ilk ağızdan bire bir anlatmalarını bekliyoruz. Bu buluşmaya tüm Isparta halkımızı davet ediyoruz.” dedi.

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Bir yanıt yazın

  1. İYİ Parti Genel Başkanı Akşener Isparta’ya geliyor için yorumda bulun

    Akşener Isparta’ya geliyor için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Akşener Isparta’ya geliyor için ilk yorumu yapabilirsin.