Başkan Çelik: Önümüzdeki Seçimsiz Dönem Ülkemiz İçin Önemli Bir Fırsat

31 Mart Yerel Seçimlerinin ardından önümüzdeki süreçte görev alan belediye başkanlarına, meclis üyelerine ve muhtarlara başarılar dileyen Isparta Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Metin Çelik, yeni dönemde ekonomi vurgusu yaptı; “Önümüzdeki 4 yıllık seçimsiz dönem ülkemiz için önemli bir fırsattır.” dedi.

ITSO Yönetim Kurulu Başkanı Metin Çelik, gerçekleşen yerel seçimlerin ardından tebrik mesajı yayımladı. Başkan Çelik mesajında, “Demokrasinin temel unsurlarından yerel yönetim seçimlerini 31 Mart tarihi itibariyle geride bıraktık. Seçimlerin huzur ve güven içerisinde tamamlanmasının ardından ilimizdeki sonuçlar da ortaya çıkmıştır. Milletimizin hür iradesinin sandığa yansıdığı bu seçimlerde yeniden göreve gelen başta Isparta Belediye Başkanımız Sayın Şükrü Başdeğirmen olmak üzere ilçe ve belde belediye başkanlarımıza, meclis üyelerimize ve muhtarlarımıza önümüzdeki süreçte başarılar diliyoruz. Yeni dönemde görev alan tüm yerel yöneticilerimizin başarılı projelere imza atacağına olan inancımızı belirtir, seçimlerin Isparta’mız ve ülkemiz için hayırlı olmasını temenni ediyoruz. Gerçekleşen seçimlerde demokratik hakkını kullanan, iradesini sandığa yansıtan vatandaşlarımıza da teşekkür ederiz.

EKONOMİDE NORMALLEŞME ADIMLARINA DEVAM ETMELİYİZ

Önümüzdeki 4 yıllık seçimsiz dönem ülkemiz için önemli bir fırsat olmakla beraber; enflasyonla mücadele, ekonomide yapısal reformların hayata geçirilmesi, kalıcı ve sürdürülebilir olabilmesi için iyi değerlendirilmelidir. Bu zaman diliminde mevcut ekonomik programa ve normalleşme adımlarına devam etmeliyiz. İş dünyası olarak üzerimize düşen sorumluluğun bilinciyle üretime, ihracata ve istihdama devam edeceğiz. Bu konuda hepimiz elimizi taşın altına koyacağız.” şeklinde konuştu.

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

  • Ana Sayfa
  • Isparta
  • Başkan Çelik: Önümüzdeki Seçimsiz Dönem Ülkemiz İçin Önemli Bir Fırsat

Bir yanıt yazın

  1. 31 Mart Yerel Seçimlerinin Başkan Çelik: Önümüzdeki Seçimsiz Dönem Ülkemiz İçin Önemli Bir Fırsat için yorumda bulun

    Başkan Çelik: Önümüzdeki Seçimsiz Dönem Ülkemiz İçin Önemli Bir Fırsat için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Başkan Çelik: Önümüzdeki Seçimsiz Dönem Ülkemiz İçin Önemli Bir Fırsat için ilk yorumu yapabilirsin.