Başkan Veli Gök’e anlamlı ziyaret

TÜRKİYE HARP MALÛLÜ GAZİLER, ŞEHİT DUL VE YETİMLERİ DERNEĞİ
ISPARTA ŞUBE BAŞKANI ALİ SAVCI VE YÖNETİMİNDEN BAŞKAN VELİ GÖK’E ZİYARET

Isparta’da faaliyet gösteren Türkiye Harp Malülü Gaziler, Şehit Dul ve Yetimleri Derneği Isparta Şube Başkanı Ali Savcı ve Yönetimi Eğirdir Belediye Başkanı Veli Gök’ü makamında ziyaret ettiler.

Derneğin kuruluşundan bugüne kadar verdiği hizmetleri, yapılan okul konferanslarını, şehit aileleri ve gazilerin ziyaretleri ve yaptıkları tüm çalışmalar hakkında Başkan Veli GÖK’e bilgilendirmelerde bulunan Başkan Ali Savcı; ‘Eğirdir Belediye Başkanımız Veli GÖK’ü, Dernek Başkan Yardımcımız Mehmet Atılgan, önceki dönem dernek başkanımız Musa İrez, Şarkikaraağaç SHM Müdürümüz Aytuğ Kazancı ve yönetim kurulu üyelerimizle ile birlikte ziyaret edip çalışmalarımız hakkında bilgilendirme yaptık, oldukça verimli toplantılarımız akabinde birlikte yapacağımız çalışmalar için istişarelerde bulunduk. Bizlere göstermiş oldukları misafirperverliklerinden dolayı teşekkür eder, şükranlarımızı sunarız.’ İfadelerinde bulundu.

Eğirdir Belediye Başkanı Veli GÖK’te bu anlamlı ziyaret için dernek Başkanı Ali Savcı ve beraberindeki heyete teşekkür ederek memnuniyetlerini dile getirdi.

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Bir yanıt yazın

  1. Başkan Veli Gök’e anlamlı ziyaret için yorumda bulun

    Başkan Veli Gök’e anlamlı ziyaret için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Başkan Veli Gök’e anlamlı ziyaret için ilk yorumu yapabilirsin.