Bayramda Trafik Tedbirleri En Üst Düzeyde Uygulanıyor

Kurban Bayramı tatilinin idari izinle 9 güne çıkmasının ardından bayram öncesi karayollarında trafik yoğunluğu yaşanıyor.

Tüm Türkiye’de olduğu gibi Isparta’da da İl Emniyet Müdürlüğü trafik ekipleri vatandaşların can ve mal güvenliği için uygulama ve önlemlerini sıklaştırdı.

Rutin bilgilendirme denetimlerinin yanı sıra ekipler, radarlı hız kontrollerini de arttırdı.

Vali Aydın Baruş beraberinde İl Emniyet Müdürü Ahmet Cengiz Koçak ile İstanbul Yolu üzerindeki SDÜ polis uygulama noktası, Gölcük Yolu polis uygulama noktası ve Sav Kasabası polis uygulama noktasında devam eden denetimlere katıldı.

SDÜ uygulama noktasında hız sınırlarını ihlal eden sürücülere, hızlı araç kullanmanın oluşturacağı zararlar hakkında bilgilendirmede bulunan Vali Baruş, tüm sürücülerden trafik kurallarına eksiksiz uymalarını istedi.

Vali Baruş, kontrol noktalarında durdurulan araçlardaki sürücü ve yolculara, emniyet kemeri takmanın öneminden de bahsederek tüm vatandaşlara huzurlu ve sağlıklı bir bayram geçirmeleri temennisinde bulundu.

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Bir yanıt yazın

  1. Kurban Bayramı tatilinin idari Bayramda Trafik Tedbirleri En Üst Düzeyde Uygulanıyor için yorumda bulun

    Bayramda Trafik Tedbirleri En Üst Düzeyde Uygulanıyor için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Bayramda Trafik Tedbirleri En Üst Düzeyde Uygulanıyor için ilk yorumu yapabilirsin.