Gölcük-Milas Arası Asfaltlandı

Isparta Belediyesi Gölcük Tabiat Parkındaki giriş ücretlerini üçte bir oranına indirmesinin ardından mesirelik alanda yeni düzenleme çalışmaları gerçekleştiriyor. Çalışmalar kapsamında Milas-Gölcük Tabiat Parkı arasında bulunan yol genişletildi, daha konforlu hale getirildi. Yol genişletme çalışmalarının ardından bölgede asfaltlama çalışması yapıldı, ayrıca yolda bisiklet yolu oluşturulması da planlandı.

Isparta Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğünce sürdürülen çalışmalar kapsamında Gölcük Tabiat Parkı ile Milas Mesirelik alanı arasında kalan bölgedeki yolun iyileştirme çalışmaları yapıldı. Çalışmalar kapsamında ilk olarak yolda genişletme çalışması yapılırken, dağ bölümüne taş duvar örüldü. Bölgedeki diğer altyapı çalışmalarının tamamlanmasının ardından Milas-Isparta Belediyesi Gölcük Tabiat Parkı arasındaki yol asfaltlanarak konforlu hale getirildi.

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Bir yanıt yazın

  1. Isparta Belediyesi Gölcük Tabiat Gölcük-Milas Arası Asfaltlandı için yorumda bulun

    Gölcük-Milas Arası Asfaltlandı için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Gölcük-Milas Arası Asfaltlandı için ilk yorumu yapabilirsin.