Isparta 32 Spor Vali Baruş’u Ziyaret Etti

TFF 2. Lig Kırmızı Grup temsilcimiz Isparta 32 Spor Vali Aydın Baruş’a desteklerinden dolayı teşekkür ziyareti gerçekleştirdi. Ziyarette Kulüp Başkanı Gültekin Özdemir, Teknik Direktör Hakan Hayati Karaca, yöneticiler, teknik heyet ve futbolcular hazır bulundu.

Buluşmadaki konuşmasının başında Isparta 32 Spor demenin Isparta demekle aynı olduğunu, vurgulayan Vali Baruş, sözlerine şöyle devam etti: “Isparta 32 Spor’un başarısı Isparta’nın başarısı demek. Sadece sportif anlamda değil, aynı zamanda şehrin genel olarak tanıtımı anlamında da Isparta 32 Spor’un rolü büyük bunu biliyoruz. Onun için Isparta 32 Spor’a tüm Ispartaların sahip çıkması gerekiyor, destek vermesi gerekiyor. Isparta 32 Spor şu anda çok iyi gidiyor. Yani ilk yarıdaki başarılı performansını inşallah ikinci yarıda da zaten başarıyla devam ettiriyor. Ve şu anda beşinci sırada, ligde play off oynama anlamında gerçekten büyük şansı var. Ve lig sonuna kadar bu başarıyı devam ettirirsek, inşallah birinci lige yükselme maçlarında da başarı gösterme şansımız olur. Biz sizlere inanıyoruz sevgili futbolcu arkadaşlarımız. Çünkü genç arkadaşlarımız ve çok tecrübeli arkadaşlarımız var, yeni transferler var. Isparta çok güzel bir şehir hem yaşam anlamında hem de insan anlamında şanslı bir şehirdesiniz. Tabii burada tek eksik olan Isparta 32 Spor’a gerekli şekilde destek vermede, sahip çıkmada biraz noksanlık var. Onun farkındayız, onun için buradan tüm Ispartalılara çağrı yapmak istiyorum. Lütfen maçlara gelin, destek verin takımımıza ve takımımıza destek oldukça da onların birinci lige yükselme mücadelesindeki heyecanı artacaktır, hevesi artacaktır, motivasyonu artacaktır ve o motivasyon yükseldikçe de bu başarılar arka arkaya gelecektir inşallah”

Kulüp Başkanı Gültekin Özdemir ise Vali Baruş’a Isparta 32 Spor’a bugüne kadar vermiş olduğu maddi ve manevi destekler için teşekkür etti.

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Bir yanıt yazın

  1. Isparta 32 Spor Vali Baruş’u Ziyaret Etti için yorumda bulun

    Isparta 32 Spor Vali Baruş’u Ziyaret Etti için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Isparta 32 Spor Vali Baruş’u Ziyaret Etti için ilk yorumu yapabilirsin.