Isparta Jandarma Asayiş Bülteni

Isparta İl Jandarma Komutanlığınca, Uyuşturucu Madde ve Uyuşturucu tacirleri ile mücadeleye yönelik sürdürülen çalışmalar neticesinde; bazı şahısların Isparta İli Keçiborlu İlçesi başta olmak üzere çevre ilçe ve köylerde uyuşturucu madde imal ve ticareti suçunu işledikleri tespit edilen (21) şüpheliye yönelik 16 Ocak 2024 tarihinde operasyon icra edildi.

Operasyon neticesinde gerçekleştirilen aramalarda; (58) gram metamfetamin maddesi, (27) gram esrar maddesi, (13) gram kenevir tohumu, (6) adet suboxun hap, (12) adet uyuşturucu kullanma aparatı, (4) adet Av tüfeği, (1) adet 9 mm çapında tabanca ve (7) adet tabanca fişeği ele geçirilirken toplam (21) şüpheli yakalandı. Yakalanan (21) şüpheliden (5)’i sevk edildikleri adli makamlarca uyuşturucu madde imal ve ticareti suçundan tutuklandı (5)’i adli kontrol şartıyla serbest bırakıldı ve (11) şüpheli hakkında ise uyuşturucu veya uyarıcı madde kullanmak/bulundurmak suçundan adli işlem yapıldı.

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Bir yanıt yazın

  1. Isparta Jandarma Asayiş Bülteni için yorumda bulun

    Isparta Jandarma Asayiş Bülteni için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Isparta Jandarma Asayiş Bülteni için ilk yorumu yapabilirsin.