Isparta’da 20 bin 700 Dinarlı oy kullanacak  

IGC Soner Toros Basın Merkezini ziyaret eden Dinarlılar Derneği Başkanı Nuri Ayberk, Isparta’da yaşayan Dinarlı sayısının 40 bini aştığını belirtti.

Isparta Dinarlılar Derneği Başkanı Nuri Ayberk, Isparta Gazeteciler Cemiyeti Soner Toros Basın Merkezini ziyaret etti.

Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Mustafa Baş’a yeni basın merkezinin hayırlı olması dileklerinde bulunan Dinarlılar Derneği Başkanı Ayberk, “Yeni yeriniz çok güzel olmuş, Isparta Basınına hayırlı olsun. Bugün sizlere hem yeni yerinizin hayırlı olması dileklerinde bulunmak hem de yeni yaptığınız genel kurul sonrası oluşan yeni yönetiminizin hayırlı olması temennilerinde bulunmak için ziyarette bulunuyoruz. Tekrardan hayırlı olsun” dedi.

Ziyaret sırasında Isparta’da yaşayan Dinarlılarla ilgili bilgiler de veren Başkan Nuri Ayberk, Isparta’da tespitlere göre 40 binin üstünde Dinarlı vatandaşın bulunduğunu belirterek 31 Mart yerel seçimlerinde Isparta’da yaklaşık 20 bin 700 dolayında Dinarlı seçmenin oy kullanacağını ifade etti.

Isparta Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Mustafa Baş’da Dinarlılar Derneği Başkanı Ayberk’e ziyaretlerinden dolayı teşekkür etti. Ziyaret sohbet ve fotoğraf çekimi ile tamamlandı.

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Bir yanıt yazın

  1. IGC Soner Toros Basın Isparta’da 20 bin 700 Dinarlı oy kullanacak   için yorumda bulun

    Isparta’da 20 bin 700 Dinarlı oy kullanacak   için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Isparta’da 20 bin 700 Dinarlı oy kullanacak   için ilk yorumu yapabilirsin.