Isparta’da LGS Birincisi Hızırbey Ortaokulu’ndan

Isparta’da Hızırbey Ortaokulu öğrencisi Mustafa Arel Akol, 2024 LGS’de tüm soruları yanıtlayarak birinciler arsında yerini aldı.

Merakla beklenen LGS sonuçları açıklandı. Türkiye genelinde 352 öğrencinin tüm soruları doğru yanıtlayarak 500 tam puan aldığı LGS’de Isparta’dan o isim Mustafa Arel Akol oldu. Hızırbey Ortaokulu Öğrencisi olan Akol’un başarısı, öğretmenlerine ve ailesine büyük sevinç yarattı.

Devlet okulu olan Hızırbey Ortaokulu geçen yılda LGS birincisi çıkarmıştı. Bu başarılarından dolayı Gazete 32 ailesi olarak Okul Müdürü Tevfik Akar ve öğretmenlerini aynı zamanda LGS birincisi Mustafa Arel’i tebrik ediyor başarılarının devamını diliyoruz.

Baydur’dan LGS birincisine tebrik

Milli Eğitim Müdürü Erhan Baydur, LGS Birincisi olan Hızırbey Ortaokulu Öğrencisi Mustafa Arel Akol ve okul idare ve yönetimini tebrik etti. Baydur sosyal medya hesabında şunu paylaştı:

2024 LGS Sınavı’nda tüm soruları doğru cevaplayarak 500 tam puan alan ve Türkiye 1.’si olan öğrencimizi, Isparta’mızı Türkiye ortalamasının üzerinde bir başarıya ulaştıran diğer öğrencilerimizle tebrik ediyor, kıymetli ailelerini ve öğretmenlerini kutluyorum” dedi.

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Bir yanıt yazın

  1. Isparta’da Hızırbey Ortaokulu öğrencisi Isparta’da LGS Birincisi Hızırbey Ortaokulu’ndan için yorumda bulun

    Isparta’da LGS Birincisi Hızırbey Ortaokulu’ndan için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Isparta’da LGS Birincisi Hızırbey Ortaokulu’ndan için ilk yorumu yapabilirsin.