Isparta’da Uyuşturucu Operasyonu

Isparta’nın Yalvaç İlçesinde 1 şüpheli şahsın evinde İl Jandarma Komutanlığı KOM Şube Müdürlüğü ve Yalvaç İlçe Jandarma Komutanlığı ekiplerince yapılan aramada çok sayıda uyuşturucu madde ele geçirildi.

Konu ile ilgili olarak yapılan açıklamada; “Isparta İl Jandarma Komutanlığınca, Uyuşturucu Madde ve Uyuşturucu madde tacirleri ile mücadeleye yönelik yapılan çalışmalar kapsamında, Isparta İli Yalvaç İlçesinde ikamet eden (1) şahsın elinde çok sayıda hap bulunduğu bilgisi alınmıştır.

3 Haziran 2024 tarihinde Yalvaç İlçesinde ikamet eden (1) şüpheli şahsın evinde Isparta İl J.K.lığı, KOM Şube Müdürlüğü ve Yalvaç İlçe J.K.lığı ekiplerince yapılan arama neticesinde, (100) Adet Extacy hap, (200) Kullanımlık Kağıt Uyuşturucu (Sentetik Cannabinoid) ve (3) gr Kubar Esrar ele geçirilmiş olup; şüpheli şahıs çıkarıldığı Adli Makamlarca Uyuşturucu Madde İmal ve Ticareti suçundan tutuklanmıştır.

Isparta İl Jandarma Komutanlığınca, bölgemizde halkımızın huzur ve güvenliğinin sağlanması ve uyuşturucu ile mücadele kapsamında yürütülen operasyonel faaliyetlere artan bir azim ve kararlılıkla devam edilmektedir” denildi.

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Bir yanıt yazın

  1. Isparta’nın Yalvaç İlçesinde 1 Isparta’da Uyuşturucu Operasyonu için yorumda bulun

    Isparta’da Uyuşturucu Operasyonu için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Isparta’da Uyuşturucu Operasyonu için ilk yorumu yapabilirsin.