Jandarma Havacılık Tırı Türkiye Turuna devam ediyor!

Jandarma Havacılık Tırı, İçişleri Bakanlığı, Jandarma Genel Komutanlığı ve Jandarma Havacılık Başkanlığı’nın faaliyetlerini tanıtmak ve lisanslı ürünlerini satmak üzere özel olarak üretilmiş olan JHV-STORE tırı, Türkiye genelinde çalışmalarına devam ediyor.

Gençlerimize Jandarma Havacılığını tanıtmak, sevdirmek ve özendirmek amacıyla yola çıkan JHV STORE tırı, ülke genelinde faaliyetlerini sürdürüyor. Bu kapsamda, 05-06 Şubat 2024 tarihlerinde Isparta Keçiborlu Kapalı Pazar Yeri karşısında ve 07-08-09 Şubat 2024 tarihlerinde Isparta Valilik Meydanı’nda faaliyetlerde bulunacaktır.

Yapılacak faaliyetler arasında şunlar bulunmaktadır:

Jandarma Genel Komutanlığı tanıtımı ve faaliyetleri,
Jandarma Genel Komutanlığı personel alımları ile ilgili broşür çalışmaları,
Jandarma Havacılık Başkanlığı tanıtımı ve faaliyetleri,
Jandarma Asayiş Vakfı tanıtımı ve faaliyetleri,
Havacılık faaliyetleri ve personel alımları ile ilgili broşür çalışmaları,
Jandarma Havacılık Store lisanslı ürünlerinin satışı.

Personel alımları ile ilgili detaylı bilgilere www.jandarma.gov.tr adresinden ulaşabilirsiniz. Ayrıca, Jandarma Asayiş Vakfı ile ilgili çalışmaların bilgileri, araçlarda bulunan broşürler aracılığıyla halka iletilmektedir. Etkinlik tırından elde edilen gelirin belirli bir kısmı, ayni ve nakdi olarak JAVDES A.Ş.’ye aktarılmaktadır.

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Bir yanıt yazın

  1. Jandarma Havacılık Tırı Türkiye Turuna devam ediyor! için yorumda bulun

    Jandarma Havacılık Tırı Türkiye Turuna devam ediyor! için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Jandarma Havacılık Tırı Türkiye Turuna devam ediyor! için ilk yorumu yapabilirsin.