Öğrencileri üst seviyeye taşıyan eğitim

10 yıllık tecrübesi Milli Eğitim Bakanlığı onaylı öğretmen kadrosu 3 katlı 1200 metre kare açık kapalı kampüsüyle Erenler Eğitim ilkokul ve ortaokul öğrencilerine kaliteli çağdaş eğitim olanağı sunuyor.

Akademik başarıda oldukça iddialı olan Erenler Eğitim birinci dönemi tamamlarken ikinci dönem için hazırlıklara başladı. Ayda bir defa Türkiye geneli deneme sınavları, ödev takibi ve yanlış yapılan sorulara anında sağladıkları dönüş sayesinde öğrencilerin seviyesi gün geçtikçe kademe atlıyor. Ortaokul öğrencilerini yeni sınav sisteminin getirdiği açık uçlu sınavlara ve konuşma, dinleme becerileri sınavlarına hazırlıyor. Ayrıca çocukların ekran sürelerini düşürüp tablet ve telefondan uzak tutuyor. Böylece çocukları hem sosyal medyanın olumsuz etkilerinden hem de bedenlerine ve ruhlarına zarar veren oyun ve içeriklerden koruyor. Böylece sosyal becerilerini geliştirip akranlarıyla oyun oynayarak sağlıklı gelişim imkanı sunuyor. Hafta da iki gün gerçekleştirilen satranç dersiyle çocukların iletişim ve muhakeme kabiliyeti artırılıyor. Satranç turnuvaları düzenlenen kurumda çocuklar tatlı ve eğitici bir rekabet içinde oyunun inceliklerini öğreniyor.

Misyonumuz kaliteli eğitimi Isparta halkına sunmak diyen kurum müdürü, vizyon olarak ise “Amacımız sağlıklı, kabiliyetli, ahlaklı ve bilge bir nesil yetiştirmek diye ekledi.

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Bir yanıt yazın

  1. Öğrencileri üst seviyeye taşıyan eğitim için yorumda bulun

    Öğrencileri üst seviyeye taşıyan eğitim için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Öğrencileri üst seviyeye taşıyan eğitim için ilk yorumu yapabilirsin.