Seninle gurur duyuyoruz

Cumhuriyet Caddesi’nde ziyaretlerini sürdüren İyi Parti Belediye Başkan Adayı Ahmet Tural’a İnşallah “Ispartamız esnafın içinden gelen bir belediye başkanıyla yönetilecek. Seninle gurur duyuyoruz”dedi.

Seçim çalışmalarını dur durak bilmeden sürdüren İyi Parti Belediye Başkan Adayı Ahmet Tural, esnaf ziyaretlerine de aralıksız devam ediyor. Cumhuriyet Caddesi esnafını ziyaret eden Başkan Tural girdiği her dükkanda ilgiyle karşılandı. Esnafla sohbet eden Tural, göreve geldiklerinde yapacaklarını anlattı. Cadde esnafı “Ahmet Başkanım gece gündüz demeden koşturuyorsunuz. Biz hızınıza yetişemiyoruz. Sizlerin projelerini izliyoruz. Hepsi yapılabilecek, güzel eserler bırakacak işler. Bizim desteğimiz zaten seninle. İnşallah Ispartamız esnafın içinden gelen bir belediye başkanıyla yönetilecek. Seninle gurur duyuyoruz” dediler. Asıl kendisinin esnafla gurur duyduğunu belirten Başkan Adayı Tural “Ben her zaman, esnafımın desteğini gördüm. Neyi başardıysam onların sayesinde başardım. Adaylık sürecimde de beni hiç yalnız bırakmadılar. Isparta’nın eser belediyeciliğiyle tanışmasına çok az kaldı. Esnafın rahata kavuşacağı, artık azarlanmayacağı, zabıta baskısına maruz kalmayacağı, korkutulmayacağı o döneme çok az kaldı” dedi.

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Bir yanıt yazın

  1. Cumhuriyet Caddesi’nde ziyaretlerini sürdüren Seninle gurur duyuyoruz için yorumda bulun

    Seninle gurur duyuyoruz için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Seninle gurur duyuyoruz için ilk yorumu yapabilirsin.