Tural ‘Isparta Vizyonu’nu anlattı

BİZ ISPARTA’YA GÖNLÜMÜZÜ VERDİK

İyi Parti Belediye Başkan adayı Ahmet Tural Isparta’ya vadettiği projelerini düzenlenen tanıtım toplantısıyla anlattı. Isparta vizyonu çizen Tural, “Bu güzel şehrimizi bütüncül bir şekilde ele alan yepyeni bir yaklaşımla sizlerin huzurunuzdayız.  Isparta vizyonumuzun merkezinde insanımız var” dedi

31 Mart yerel seçimleri öncesi Isparta’nın güçlü adayı İyi  Parti Belediye Başkan Adayı Ahmet Tural’ın projeleri Barida Otel’de düzenlenen toplantıyla  Isparta kamuoyuna sunuldu. Toplantıya İyi Parti Genel İdare Kurulu Üyesi Raşit  Emir Süer, İl Başkanı İbrahim Tekeli,  Uluborlu Belediye Başkanı Aziz Tuna, Merkez İlçe Başkanı Hüseyin Tuğlacı parti yönetimi, partililer, ilçelerin belediye başkan adayları ve çok sayıda vatandaş katıldı

GÜCÜMÜZÜ ISPARTA’DAN ALIYORUZ

Toplantı salonuna İyi Parti GİK Üyesi Raşit Emir Süer ile birlikte coşkulu bir kalabalık içinde gelen Başkan Adayı Tural’a sevgi seliyle karşılandı. İstiklal Marşı ve saygı duruşunun ardından İyi Parti Kurucular Kurulu Üyesi Eski Milletvekili Nevzat Korkmaz’ın  Tural’a başarı dileklerini ileten mesajı okundu.  Tanıtım toplantısında söz alan İyi Parti İl Başkanı İbrahim Tekeli “İyi Parti önce millet önce memleket diyen anlayıştan aldığı güçle değişen dünyada bilimde teknolojide üreten insanlarla Türkiye’yi hep birlikte var etme anlayışıyla 31 Mart gecesi başarıya ulaşacaktır. Biz gücümüzü sizlerden alıyoruz. Seçmenimizin yanında yürüyoruz. Belediye Başkan Adayımız Ahmet Tural her biri değerli projelerini tanıtacak. Sizleri ülkemizi ve Ispartamızı huzura kavuşturacak güçlü adımlar atmaya devam ediyoruz” dedi.    

AHMET BAŞKANIM SENİ ÇOK SEVİYORUZ

 İyi Parti GİK Üyesi Raşit Emir Süer de “İnşallah Ahmet başkanımızla çok büyük hizmetlerde bulunacağız. Isparta benim için çok kıymetli. 2011’de iflas ettim 2013’te Ispartalı işadamı Ahmet Nedim Karasoy bana sahip çıktı. Ellerinden öpüyorum. O yüzden Isparta bizim için çok kıymetli. Ispartalı olamadan Ispartalı gibi hisseden tek kardeşiniz benimdir. Aylin Cesur vekilimizin isteğiyle Ahmet Başkanımla bir buçuk yıl önce tanıştık. Onun olmadığı yerde gençlerimiz bana Ahmet başkanı anlatmaya başladı Kıymetlimizdir. Derdimizle dertlenir. Sevincimizde bizden önce sevinir Sevdiğimizden büyüğümüzdür dediler. Ahmet Başkanım seni çok seviyoruz. Allah bu memleketi sana yönetmeyi nasip etsin” diye konuştu.     

ISPARTA VİZYONU VURGUSU

 “Bugün burada çözümsüzlüğü değil çözümü konuşacağız, insan odaklı, insana değer veren yatırımlarımızı anlatacağız ve hep birlikte Isparta’nın yarınları için yepyeni bir yola çıkacağız” diyerek sözlerine başlayan Belediye Başkan Adayı Ahmet Tural “ Güzel Ispartamız için ele ele verdik.  Heyecanla coşkuyla biraraya geldik. Bugün burada değişim ve dönüşüm hamlesini başlatıyoruz Bizim vizyonumuz;  yıllardır çözüm bekleyen asıl sorunları görmezden gelinmiş, sümen altı edilmiş, kulak verilmemiş, Ispartamızın özlediği vizyondur. Esnafından işçisine kadınından gencine kadar tüm Isparta’nın vizyonudur.  Isparta, dünyada eşi benzeri olmayan, doğal güzellikleriyle, gölleriyle gülüyle lavantasıyla nam salmış nadide bir şehirdir. Bu şehri yönetmek aklınla, ruhunla her şeyinle bu şehre bağlanmaktan, bu şehre gönül vermekten geçer. Biz kendimizi Isparta’ya adadık. Bizim belediyecilik anlayışımızda söylemler değil, eserler vardır. Bizim belediyecilik anlayışımızda iş vardır, aş vardır, samimiyet vardır.  İnsana dokunmak, gönüllerde yer etmek vardır” dedi.

ISPARTA’YA ÇARE OLACAĞIZ

Isparta’da geçen beş yılda sorunların biriktiğini insanımızın yorulduğunu aktaran Başkan Adayı Tural “Maalesef Ispartamız son 5 yıldır, vaad ettiği projelerin büyük bölümünü gerçekleştiremeyen, laf üretmekten öteye geçemeyen, gençlerimizin gelecek ve istihdam kaygılarına, yaşlılarımızın ulaşım ve sosyal sorunlarına,  kadınlarımızın  sorunlarına çözüm  olamayan  bir anlayışla yönetildi. Ispartamızda sorunlar üst üste çoğaldı. İnsanımız da bundan yoruldu.  Ancak Isparta çaresiz değil. Bu güzel şehrimizi bütüncül bir şekilde ele alan yepyeni bir yaklaşımla sizlerin huzurunuzdayız.  Isparta vizyonumuzun merkezinde sizler varsınız. Hemşehrilerimizin hayatını kolaylaştıran, şehir yaşamında konfor sunan ve bu şehirde yaşamaktan mutlu olmalarını sağlayan bir hedefle projelerimizi hazırladık.  Gencimizin, yaşlımızın, emeklimizin, kadınlarımızın, engelli kardeşlerimizin güvenle, huzurla, rahatlıkla yaşayabileceği bir Isparta’yı sizlere vadediyoruz” dedi.

PROJELER ÇOK BEĞENİLDİ

Konuşmaların ardından İyi Parti Belediye Başkan Adayı Ahmet Tural’ın göreve geldiğinde yapacağı yatırımlar sinevizyon şeklinde anlatıldı.  Tural’ın trafik sorununa çözüm olacak ulaşım mastır planından, sosyal konuta,  sosyal belediyecilikten istihdama kadar tüm kesimlere dokunan projeleri büyük beğeni topladı

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Bir yanıt yazın

  1. Tural ‘Isparta Vizyonu’nu anlattı için yorumda bulun

    Tural ‘Isparta Vizyonu’nu anlattı için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Tural ‘Isparta Vizyonu’nu anlattı için ilk yorumu yapabilirsin.