Yalvaç’ta Kodal sesleri rüzgarı ardına aldı

İyi Parti Yalvaç Belediye Başkan Adayı Mustafa Kodal’a destek ve teveccüh her geçen gün artıyor. Değişim sinyallerinin yaşandığı ilçede Kodal’ın ismi öne çıkıyor.

31 Mart Yerel Seçimlerine sayılı günler kala seçim çalışmalarını aralıksız sürdüren İyi Parti Yalvaç Belediye Başkan Adayı Mustafa Kodal, kısa sürede ilçe halkının sevgisini kazanmayı başardı. Yerel seçimlerde en iddialı aday konumunda bulunan Kodal, hemen her ziyaretinde büyük bir coşkuyla karşılanıyor.

YALVAÇ’TA DEĞİŞİM SİNYALİ

Saha çalışmalarının yanı sıra kurum, kuruluş, hane ve esnaf ziyaretlerinde samimi tavırları ile de takdir topluyor. Gerçekleştirdiği özverili çalışmaları ve yaptığı ziyaretlerle siyasi arenada büyük ses getiren Başkan Adayı Mustafa Kodal hem halkın nabzını tutuyor, hem de projelerini anlatıyor, öneri ve talepleri dinliyor. Rüzgarı ardına alan Kodal’ın Yalvaç’ta değişimi gerçekleştireceği belirtiliyor.

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Bir yanıt yazın

  1. İyi Parti Yalvaç Belediye Yalvaç’ta Kodal sesleri rüzgarı ardına aldı için yorumda bulun

    Yalvaç’ta Kodal sesleri rüzgarı ardına aldı için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Yalvaç’ta Kodal sesleri rüzgarı ardına aldı için ilk yorumu yapabilirsin.