Yılmadan yorulmadan yolumuza devam edeceğiz

Tural teşekkür etti

İyi Parti Belediye Başkan Adayı Ahmet Tural, seçimlerin tamamlanmasının ardından Isparta’ya teşekkür etti. Tural “Yılmadan, yorulmadan, yolumuza devam edeceğiz. Asla kaybettik, demiyoruz, demeyeceğiz. Bizim için başarının ölçüsü sadece seçim kazanmak olamaz. Sandıktan belki birinci çıkamadık ama bu süreçte hemşehrilerimin takdirini kazandık” dedi.

Seçim kampanyası boyunca birlikte mesai harcadığı parti yönetimi, meclis üyesi adayları ve esnaf teşkilatının yöneticileriyle iftarda bir araya gelen İyi Parti Belediye Başkan Adayı Tural, konuşmasında kendisine destek veren vermeyen tüm hemşehrilerine teşekkür etti.

Isparta’yı layık olduğu hizmetlere kavuşturmak için çıktıkları yolun sonunda, 31 Mart Yerel seçimlerini tamamladıklarını kaydeden Tural şunları söyledi; “Artık seçim geride kalmış, demokrasi tecelli etmiş, halkımız tercihini yapmıştır. Elbette ki; her zaman Ispartamız için daha iyisini yapmak vardır. Biz de bunu yapmanın çabasında olduk. Seçmenin kararına da, sandıktan çıkan sonuca da saygılıyız. Bu noktada seçilen tüm belediye başkanları, belediye meclis üyeleri ve il genel meclisi üyelerine görevlerinde başarılar diliyorum. İlimizde hiçbir olay yaşanmadan demokrasi şöleni yaşanarak seçimler tamamlanması da hepimiz için sevindirici olmuştur.

HER SEÇİM YENİ BİR BAŞLANGIÇ

Elbette her seçim aslında yeni başlangıçtır. Bir taraftan, seçimlerde hemşehrilerimizin bize verdiği mesajı çok iyi analiz ederek, eksikliklerimizi tamamlayacak, diğer yandan da hemşehrilerimizle kurduğumuz gönül bağımızı daha da güçlendirerek onların arasında olmaya, dertleriyle dertlenmeye devam edeceğiz. Yılmadan, yorulmadan, küsmeden, hız kesmeden yolumuza devam edeceğiz. Asla kaybettik, her şey bitti demiyoruz, demeyeceğiz. Bizim için başarının ölçüsü sadece seçim kazanmak olamaz. Sandıktan belki birinci çıkamadık ama bu süreçte hemşehrilerimin takdirini kazandık. Çünkü çamur siyaseti, sığ siyasetle hemşehrilerimizi oyalamadık.

İNANDIĞIMIZ YERDE DURDUK DOĞRULARI SÖYLEDİK

Çıkıp yapacaklarımızı anlattık. Yola çıktığımız andan beri hiç kimseye oy kazanmak uğruna yalan söylemedik, her yerde gerçekleri anlattık. Birlikte hareket etmekten asla vazgeçmedik. İnandığımız yerde durduk, doğruları söyledik, elimizden gelen tüm gayreti de gösterdik. Alnımız açık başımız diktir. Isparta kaybetmesin diye çalıştık. Tek arzumuz, Isparta’nın çözüm bekleyen sorunlarının çözüme kavuşturulması oldu.

TURAL’DAN TEŞEKKÜR

Seçim kampanyamız boyunca bizleri mahallelerde, pazarda, sokakta, kahvede, evlerde samimiyetle karşılayan, bizlere inanan, teveccüh gösteren tüm hemşehrilerime, bize oy veren vermeyen herkese şükranlarımı sunuyorum. Bu süreçte bizlerden desteğini esiremeyen, Sayın Genel Başkanımız Meral Akşener’e, Genel Merkezimize, gecesini gündüzüne katarak fedakarca çalışma yürüten dava arkadaşlarıma, meclis üyesi adaylarımıza teşekkür ediyorum. Sabırla ve fedakarlıkla her zaman yanımda olan aileme ve esnaf teşkilatına da teşekkürlerimi sunuyorum. Bu vesileyle seçim sonuçlarının ilimize ve ülkemize hayırlı olmasını diliyorum” dedi. Başkan Adayı Tural, daha sonra iftar yemeğine katılanlarla tek tek tokalaşarak teşekkürlerini iletti

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Bir yanıt yazın

  1. Tural teşekkür etti İyi Yılmadan yorulmadan yolumuza devam edeceğiz için yorumda bulun

    Yılmadan yorulmadan yolumuza devam edeceğiz için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Yılmadan yorulmadan yolumuza devam edeceğiz için ilk yorumu yapabilirsin.