AK Parti Genel Merkez Başkan Yardımcıları Eğirdir’de

AK Parti Genel Merkez Yerel Yönetimler Başkan Yardımcıları Semiha Ekinci ve Belma Erdoğan, AK Parti İl Başkanı Furkan Cem Er, İl Genel Meclisi Başkanı Mehmet Ali Ertuğrul, AK Parti Kadın Kolları Başkanı Sevim Köse ve AK Parti İl Teşkilatı bugün akşam saatlerinde Eğirdir Belediye Başkanı Mustafa Özer’i makamında ziyaret ettiler.

Misafirleri Eğirdir Belediyesi önünde Başkan Mustafa Özer, AK Parti İlçe Başkanı Süleyman Tezcan ve İlçe Teşkilatları ile İl Genel Meclisi Üyesi Mehmet Fesçi, Belediye Başkan Yardımcısı Abdullah Ünsal, Belediye Meclisi Üyeleri Eyüp Barlas ve Adnan Görgülü ile partililer karşıladı.

AK Parti Genel Merkez Yerel Yönetimler Başkan Yardımcıları Semiha Ekinci ve Belma Erdoğan, Başkan Mustafa Özer’i tebrik ederek görevinde başarılar dilediler. Başkan Mustafa Özer Eğirdir ile ilgili brifing verdi. Makam ziyaretinin ardından basına kapalı toplantı devam etti.

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Bir yanıt yazın

  1. AK Parti Genel Merkez AK Parti Genel Merkez Başkan Yardımcıları Eğirdir’de için yorumda bulun

    AK Parti Genel Merkez Başkan Yardımcıları Eğirdir’de için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak AK Parti Genel Merkez Başkan Yardımcıları Eğirdir’de için ilk yorumu yapabilirsin.