İl İstihdam ve Mesleki Eğitim Kurulu Toplantısı Gerçekleştirildi

Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Prof. Dr. Vedat Işıkhan’ın çevrimiçi olarak katıldığı İl İstihdam ve Mesleki Eğitim Kurulu 2024 Yılı 2. Toplantısı Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürlüğünde Vali Aydın Baruş başkanlığında gerçekleştirildi.

81 ilde aynı anda gerçekleştirilen toplantıya çevrimiçi olarak katılan Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Prof. Dr. Vedat Işıkhan konuşmasında Türkiye’de istihdam verilerini paylaşarak mesleki eğitimin desteklenmesi konusunda bazı açıklamalarda bulundu.

Bakan Işıkhan’ın konuşmasının ardından İl İstihdam ve Mesleki Eğitim Kurulu üyeleri; Isparta’daki istihdam ve mesleki eğitim alanındaki gelişmeleri değerlendirip, istihdam durumu, açık işler ve işlere yerleştirme sayıları, aktif ve pasif işgücü programları ile toplum yararına programlar üzerinde görüş alış verişinde bulundu.

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Bir yanıt yazın

  1. Çalışma ve Sosyal Güvenlik İl İstihdam ve Mesleki Eğitim Kurulu Toplantısı Gerçekleştirildi için yorumda bulun

    İl İstihdam ve Mesleki Eğitim Kurulu Toplantısı Gerçekleştirildi için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak İl İstihdam ve Mesleki Eğitim Kurulu Toplantısı Gerçekleştirildi için ilk yorumu yapabilirsin.