AK Parti omuz omuza tüm enerjisiyle seçimlere hazır

Başkan Başdeğirmen: Şehrimize güzellikleri yaşatmaya devam edeceğiz

Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın tensipleriyle yeniden Isparta Belediye Başkan Adayı olarak ilan edilen Belediye Başkanı Şükrü Başdeğirmen, Kaymakkapı Meydanı’nda vatandaşlar ve partililerle bir araya geldi. Büyük bir coşku ve yoğun kalabalık dolayısıyla eşi Şadiye Başdeğirmen ile birlikte alana girmekte zorluk yaşayan Belediye Başkanı ve AK Parti Belediye Başkan Adayı Şükrü Başdeğirmen, burada vatandaşlara ve partililere seslendi.

Programa AK Parti İl Başkan vekili Mehmet Ali Ertuğrul, Milletvekilleri Mehmet Uğur Gökgöz ve Osman Zabun, İl Genel Meclisi Başkanı Serkan Keskin, Merkez İlçe Başkanı Furkan Cem Er, İl Kadın Kolları Başkanı Sevim Köse, belediye meclis üyeleri, ilçe ve belde belediye başkanları, partililer ve vatandaşlar katıldı.

AK Parti İl Başkan vekili Mehmet Ali Ertuğrul, Belediye Başkanı Şükrü Başdeğirmen’in Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın tensipleriyle 31 Mart’ta gerçekleştirilecek yerel seçimler için yeniden belediye başkan adayı olarak ilan edildiğini söyledi. Başkan Başdeğirmen’e ve Isparta’ya hayırlı olsun dileklerini ileten Ertuğrul, “AK Parti teşkilatları olarak her zaman sayın belediye başkanımızın yanındayız. Yapılacak yerel seçimlerde teşkilatımızla birlikte omuz omuza tüm enerjimizi sahaya yansıtmak suretiyle 5 yıldır Isparta semalarında dalgalanan AK Parti belediyeciliğinin bayrağını bir 5 yıl daha yeniden 31 Mart akşamında çok güçlü şekilde dalgalandıracağız. Burada siz kıymetli hemşehrilerimizin büyük desteğine ihtiyacımız var. Cumhurbaşkanımızın vurgulamış olduğu Türkiye Yüzyılı vizyonunu artık belediyelerimizde, Türkiye Yüzyılı Şehirleri mottosuyla 31 Mart’ta taçlandıracağız. İl belediyemiz başta olmak üzere 22 belediyenin 22’sine de talibiz. AK Parti teşkilatları olarak bu kudret bizlerde mevcut. Vatandaşlarımızın desteğini istiyoruz ” dedi.

AK Parti Milletvekili Osman Zabun, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın Isparta’da Belediye Başkanı Şükrü Başdeğirmen’le yola devam dediğini kaydederek, önümüzdeki 5 yıl için bu görevi bir kez daha kendisine tevdi ettiğini söyledi. En geç Şubat ayının ilk haftasına kadar ilçe ve belde belediye başkan adaylarının da açıklanacağını belirten Zabun, hizmet kadrosuyla vatandaşların önüne çıkacaklarını ifade etti.

Belediye Başkanı Şükrü Başdeğirmen’in 5 yıl önce itimadı ve güveni sayesinde şehrül emin olarak belediye başkanı seçildiğini dile getiren Milletvekili Zabun, “5 yıllık dönem içerisinde birçok zorluğa rağmen Isparta’mıza yakışacak çok önemli işlerin altına imza attı. Yaptığı hizmetlerin yanı sıra Isparta’mız artık huzur ve refah şehri haline geldi. Şehrül emin ve belediye başkanı demek o şehrin her şeyinin emanet edildiği insan demektir. Bu süreçte başkanımızın emeklerinin çok büyük olduğunu biliyoruz. Bizler de Mehmet Uğur Gökgöz kardeşimle sizlerin teveccühüne layık olabilmek için gece gündüz çalışıyoruz. 31 Mart’ın hemen arkasından 5 yıl daha belediyemizle birlikte en üst düzeyde hizmetleri üretmenin gayreti içerisinde olacağız. Şükrü başkanımız burada hizmetlerini yaparken biz de inşallah onun Ankara’daki eli, ayağı, gözü ve kulağı olacağız. En güzel hizmetlerin altına imza atmaya devam edeceğiz. Isparta’mız, belediye başkanımız Şükrü Başdeğirmen ve diğer başkan adaylarımız, belediye meclis üyesi ve il genel meclisi adaylarımızın arkasında duracaktır” görüşlerinde bulundu.

Milletvekili Mehmet Uğur Gökgöz de Belediye Başkanı Şükrü Başdeğirmen’i 31 Mart yerel seçimleri için tekrar aday gösteren Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’a şükranlarını sunduğunu dile getirdi. Gökgöz, “Bugüne kadar yaptıklarımız yapacaklarımızın teminatıdır. Tüm ilçe ve beldelerde, şehrimizin 44 mahallesinde merkez köylere kadar hizmet ulaştıran bu irade AK Parti iradesidir. Bunun da Isparta Belediye Başkanlığı neticesinde bu hizmeti ulaştıran sayın belediye başkanımız Şükrü Başdeğirmen ve ekibidir. Kendisine teşekkür ediyorum. Bundan sonraki hizmetlerimizde de durmadan yola devam edeceğiz” şeklinde konuştu.

Alanı dolduran kalabalığın coşkusuyla kürsüye gelen Belediye Başkanı ve AK Parti Belediye Başkan Adayı Şükrü Başdeğirmen, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın Isparta’ya selamını getirdiğini söyleyerek, “Cumhurbaşkanımız adaylık açıklaması sırasında Isparta’da bir önceki seçimde aldığımız oy oranından daha yüksek bir oy oranı beklediğini ifade etti. Ben de siz dostlarımıza, gönüldaşlarımıza güvenerek ‘Allah’ın izniyle ya Türkiye’nin en çok oy alan ili olacağız ya da en çok oyunu artıran il olacağız. Bunlardan ikisinden biri bize nasip olacak’ dedim. Sizlere inanarak bu sözü verdim. Hepimizin bu sözün arkasında olacağını biliyorum. Rabbim yolumuzu açık eylesin. Sizler bizim yanımızda olduğunuz sürece başarılı olmamak mümkün değil. 2019’da bu görevi devraldığımız bu meydanda halkımıza nasıl söz verdiysek, nasıl bu memleketimize hizmet edeceğimizi söylediysek, o günkü sözlerimizden en küçük bir sapma olmadan bugüne geldiysek bundan sonra da önümüzdeki 5 yıl bundan daha fazlasını yaparak memleketimizin layık olduğu o güzel insanlarımızın ihtiyacı olan güzelliklerin tamamını memleketimize yaşatacağız. Rabbim yar ve yardımcımız olsun” dedi.

Yoğun kalabalık tarafından karşılanmasından dolayı duyduğu memnuniyetini ifade eden Belediye Başkanı ve AK Parti Belediye Başkan Adayı Şükrü Başdeğirmen, kendilerine taleple gelen hiçbir vatandaşı geri çevirmediklerine değindi. Tüm vatandaşların yanlarında olduklarını vurgulayan Başkan Başdeğirmen, “Sayın Cumhurbaşkanımız 5 yıl önce 11 maddelik yayınladığı manifesto ile bizlere nasıl bir belediyecilik yapılması gerektiğini öğretmişti. O istek ve arzumuzla şehrimize güzel hizmetler verdik. Bu hizmetleri belediye meclis üyelerimiz, belediye başkan yardımcılarımız, daire müdürlerimiz ve mesai arkadaşlarımızla yaptık. Onlardan da Allah razı olsun. Mesai arkadaşlarımızı bir çalışanımız değil, arkadaşımız, işbirliği yaptığımız bir ekip olarak görerek biz de onların yanından hiçbir zaman ayrılmadık. Haklarını zayi etmedik, hakkı olanın üstünü vererek onların mutlu ve istekli çalışmalarını sağladık. Mesai arkadaşlarımızın alacaklarını alın terleri kurumadan ödedik. Belediyemize 87 araç kazandırdık. Muhtarlarımızın da taleplerini gece gündüz layıkıyla yerine getirdik. Vatandaşımızın teveccühünü kazandığımızı görüyoruz. Rabbim çok daha güzel hizmetler yapmayı bizlere nasip etsin. Sizlerle çok daha güzel işler yapalım. Önceki ve şu anki milletvekillerimize ne zaman gitsek, bakanlıklarla ilgili yardımcı oldular. Kendilerinden Allah razı olsun. Bu yatırımlar güçle, dirayetle, Cumhurbaşkanımızın bizim yanımızda olmasıyla, dimdik duruşuyla oluyor. Yeni bir döneme giriyoruz. 31 Mart 2024 çok önemli bir dönemin başlangıcı. Önümüzde 80 gün zamanımız var. Bu süreçte yaptıklarımızı ve yapacaklarımızı anlatacağız, yeniden görev isteyeceğiz. Bu noktada hepimize çok iş düşüyor” dedi.

İlk göreve geldiği zaman Isparta’nın 44 mahallesinin olduğunu ancak, köyler, ilçe ve beldeleri de bir bütün olarak gördüklerini söylediğini hatırlatan Başdeğirmen, “Allah nasip etti tüm köy, ilçe ve beldelerimiz sanki Isparta’mız büyükşehirmiş gibi yaptığımız tüm hizmetlerden, il genel meclisi, il özel idaresinin hizmetleriyle beraber köylerimizin, beldelerimizin ve ilçelerimizin yanında olduk. Bu da belki de uzun yıllardır şehrimizde ilk kez yapılabilen bir çalışmaydı. O da çok şükür bize nasip oldu. Aynı hizmetleri yapabilmek bundan sonra da en büyük arzumuz, isteğimizdir. Bizler AK Parti’nin bayrağıyla bugünlere geldik. Bundan sonraki süreçte de iktidarımız ve yerel yönetimlerimiz, milletvekillerimiz, teşkilatlarımız ile hemşehrimizle bu yolu yürümeye devam etmek istiyoruz. Sizlerden bu görevi tekrar bizlere tevdi etmenizi bekliyoruz. Bizler Cumhurbaşkanımıza mahcup olmayalım. Şehrimizin çok daha ileri gitmesi lazım. Bunun için de gece gündüz çalışmak zorundayız. Bu 5 yıl içerisinde Isparta’nın diğer illere göre popülaritesi en az 4-5 kat artmıştır. Bunlar bize vermiş olduğunuz destekle sağlanıyor. Bundan sonra da Isparta’mızı en güzel illerden biri yapalım diyoruz. Hepinizden Allah razı olsun” ifadelerinde bulundu.

Konuşmaların ardından Belediye Başkanı ve AK Parti Belediye Başkan Adayı Şükrü Başdeğirmen, ailesiyle birlikte AK Parti İl Başkanlığını ziyaret etti. İl Başkan vekili Mehmet Ali Ertuğrul, Milletvekilleri Mehmet Uğur Gökgöz ve Osman Zabun ile parti teşkilatlarıyla bir araya gelen Başkan Başdeğirmen, 31 Mart 2024’de yapılacak yerel seçimlere hazır olduklarını vurguladı.

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Bir yanıt yazın

  1. AK Parti omuz omuza tüm enerjisiyle seçimlere hazır için yorumda bulun

    AK Parti omuz omuza tüm enerjisiyle seçimlere hazır için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak AK Parti omuz omuza tüm enerjisiyle seçimlere hazır için ilk yorumu yapabilirsin.