Isparta’da Hava Sıcaklıkları Artacak

Meteoroloji Müdürlüğü’nden alınan bilgiye göre Isparta’da önümüzdeki 5 gün hava sıcaklıkları artacak. Termometreler 39 derecelere kadar ulaşacakken yağış ise beklenmiyor.

Hafta boyunca gökyüzü açık seyredecek, ortama nem oranı ise yüzde 57 seviyelerinde olacak.

5 günlük Isparta hava durumu raporu şu şekilde:

24 Haziran Pazartesi günü gökyüzü açık olacak. Gün boyunca en düşük sıcaklık 21 derece, en yüksek sıcaklık ise 39 derece seyredecek.

25 Haziran Salı günü gökyüzü açık olacak. Gün boyunca en düşük sıcaklık 22 derece, en yüksek sıcaklık ise 39 derece seyredecek.

26 Haziran Çarşamba günü gökyüzü açık olacak. Gün boyunca en düşük sıcaklık 21 derece, en yüksek sıcaklık ise 39 derece seyredecek.

27 Haziran Perşembe günü gökyüzü açık olacak. Gün boyunca en düşük sıcaklık 21 derece, en yüksek sıcaklık ise 38 derece seyredecek.

28 Haziran Cuma günü gökyüzü açık olacak. Gün boyunca en düşük sıcaklık 22 derece, en yüksek sıcaklık ise 36 derece seyredecek.

Bu Yazı İçin Ne Düşünüyorsun?

Bir yanıt yazın

  1. Meteoroloji Müdürlüğü’nden alınan bilgiye Isparta’da Hava Sıcaklıkları Artacak için yorumda bulun

    Isparta’da Hava Sıcaklıkları Artacak için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Isparta’da Hava Sıcaklıkları Artacak için ilk yorumu yapabilirsin.